Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

FOTO: Česká Miss 2012 zná semifinalistky. Jak se vám líbí?

Redakce

Redakce

26. 10. 2011

FOTO: Česká Miss 2011 Jitka NováčkováPřed pár dny definitivně skončily castingy České Miss 2012, které se letos poprvé pořádaly ve čtrnácti krajských městech. U výběru semifinalistek byl i TOPZINE.cz.

FOTO: Casting Česká Miss 2012

Pražský casting, Foto: Radek Adámek, Topzine.cz

Dívky, které se uchází o korunku krásy a přišly na casting, se ocitly nejen před zraky poroty, ale i před stovkami diváků. Castingy se totiž konaly v obchodních centrech, kde měl každý možnost zhlédnout odvážné krásky. Výběr semifinalistek nebyl vůbec snadný, protože v soutěži Česká Miss nejde pouze o krásu a míry 90-60-90, ale dívky musí mít také něco v hlavě, ovládat světové jazyky, mít dobré vystupování, nebát se mluvit do kamer a především se musí umět prosadit.

Z vybraných semifinalistek bude zanedlouho porota, v níž usedlo hned několik známých tváří, vybírat 14 finalistek. V roli porotců nesměly chybět vítězky předešlých ročníků, jako například Renata Langmannová, Jitka Válková nebo loňská královna Jitka Nováčková, v čele s ředitelkou soutěže Michaelou Maláčovou.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/cz_moda_praha_casting_ceska-miss-2012_19102011/]

Velké finále se uskuteční již na jaře příštího roku a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. Kromě finalistek, které se ukáží v celé své kráse, možná přijede i osobní strážce Kevin Costner, který se představí coby zpěvák.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Česká Miss 2012 zná semifinalistky. Jak se vám líbí?