Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fotky: Zpěvák Papa Roach na Sázavafestu 2010 ukázal holý zadek

Na letošním festivalu Sázavafest v pátek 6. července mimo jiné zahrála hardrocková formace Papa Roach z Kalifornie. Jejich koncert proběhl na hlavní festivalové stagi a přilákal tisíce nadšených diváků.

Papa Roach na Sázavafestu 2010, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Kapela byla v Čechách letos podruhé, loni je fanoušci mohli spatřit v pražském klubu Roxy, kde jim začátkem června předskakovali američtí Buckberry. „Bylo to skvělé vystoupení,“ zavzpomínal v jednom z rozhovorů frontman kapely Jacob Shaddix. „V Praze to umíte pořádně roztočit.“

Ani na Sázavafestu nebyl jejich koncert žádná nuda. Se slovy „Hello! Are you ready to rock?“ se nad pódiem rozblikaly světelné reflektory a vytvářely místy dojem klubové diskotéky. „Jump, jump, jump!“ rozpohyboval publikum zpěvák a s nadšením se vrhl do prvních minut plánovaného hodinového setu. Všichni přítomní rytmicky mávali rukama nad hlavou, proti nim na jevišti rázně gestikuloval Shaddix, jeho kapela si koncert užívala od začátku do konce a svoji pozitivní energii neustále vnášela do lidí.

Show Papa Roach ever. Kam se hrabou Muse!

Zpěvák rozhodně neřešil jakékoli etické kodexy. Počet sprostých slov, jenž během vystoupení padl, dokáže překonat snad jen Záviš. „A oblečení? K čemu? Když tisíce lidí uvidí můj zadek, svět se nezboří!“ povolil si v jednu chvíli opasek a ukázal všem své holé půlky.

Bylo až neuvěřitelné, s jakou horlivostí vydrželi všichni členové na scéně až do konce, v mysli mi jen neustále rezonoval rádoby velkolepý koncert skupiny Muse na uplynulém Rock for People. Komunikace s publikem ani kondice Muse se s Papa Roach nedají srovnat ani vzdáleně. „Thank you so much, we love you,“ zakončil noční show Shaddix.

Výběr z playlistu koncertu Papa Roach na Sázavafestu 2010

Getting Away With Murder
Be Loved
Born With Nothing
Scars
Crash
Take me
Time Is Running Out
Last Resort

[album:

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Zpěvák Papa Roach na Sázavafestu 2010 ukázal holý zadek