Menu
TOPZINE.cz
Fotky a reportáže

Fotky: Punkáči to rozjeli na Jarním Valníku

Redakce

Redakce

11. 4. 2010

Kapela SatisfucktionFanouškům punku jistě neuniklo, že se 10. dubna v pražském klubu Abaton konal čtvrtý ročník Jarního Valníku. Jaká byla atmosféra, kdo všechno tu vystoupil a jak to celé vypadalo, se dočtete právě tady.

Deratizéři, Foto: Kateřina Koudelková, Topzine.cz

Deratizéři, Foto: Kateřina Koudelková, Topzine.cz

Jarní Valník byl především výborně zorganizovaný. Ačkoliv tu byly dvě stage, díky dobrému harmonogramu se žádné vystoupení kapel nekrylo.

Festival začal v 15 hodin výstupem kapely R.Z.M. Po nich hráli Dilemma in cinema, Deratizéři, kteří se rychle vypořádali s drobnými technickými obtížemi, a Satisfucktion. Většina návštěvníků se ale dostavila až okolo šesté hodiny, kdy začínal koncert SPS. Punkáči to opravdu rozjeli, vzduchem se míhaly ostny a končetiny. A pokračovali s Volantem, letos dvacetiletým Totálním nasazením, okvádrovaným Doctorem P.P. a dalšími legendami českého punku. Trochu ska vnesla do atmosféry plzeňská skupina Tleskač.

Nabitý program přitáhl do Libně jak mladičké fanoušky s barevnými číry, tak i zkušené tanečníky poga. O alkohol nouze nebyla, možná proto někteří návštěvníci využili prostory pod pódiem nebo schody ke krátkému či delšímu odpočinku.

Byla to vydařená akce, která předznamenává úspěšný jedenáctý ročník letního Rocku na Valníku.

[album:

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Punkáči to rozjeli na Jarním Valníku