Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Fotky: Premiéra filmu Sucker Punch v Londýně. Přečtěte si exkluzivní report z červeného koberce!

!Reportáž!Při příležitosti britské premiéry filmu Sucker Punch se ve středu 30. března rozvinul na londýnském Leicester Square červený koberec, aby se po něm mohly projít všechny hvězdy filmu včetně režiséra Zacka Snydera. Více čtěte v naší exkluzivní reportáži!

FOTO: Sucker Punch - Red Carpet

Kompletní hvězdné obsazení v „celé“ své kráse, Foto: Kristýna Motlová, Topzine.cz

Na londýnském náměstí Leicester Square nešlo plánovanou akci přehlédnout. Již od odpoledne probíhaly na místě nejrůznější přípravy, které s přibývajícím časem samozřejmě vrcholily. K večeru už bylo místo plné všemožně rozmístěných plakátů, nechyběla ani velkoplošná obrazovka a menší pódium. To samozřejmě přitáhlo pozornost jak domácích, tak i turistů, a na místě se tudíž hromadili lidé snažící se ulovit pro sebe co nejlepší místa.

Červený koberec? Spíš růžový!

K leicesterskému kinu Vue jsem dorazila zhruba s dvouhodinovým předstihem, a tak jsem mohla být svědkem finišování všech příprav. Nejdůležitější ze všeho bylo samozřejmě umístění červeného koberce (který je ve skutečnosti opravdu spíš do růžova), zkoumala se ale také funkčnost plamenů, které měly večeru dodávat na velkoleposti, proběhla i klasická zvuková zkouška mikrofonu.

FOTO: Kino Vue - Leicester Square - Sucker Punch

Čelo kina Vue během premiérového večera na Leicester Square, Foto: Kristýna Motlová, Topzine.cz

Kolem půl sedmé slavnostní večer začal. První auto přivezlo na červený koberec hlavní hrdinku filmu, mladičkou Emily Browning. Ta na mě od začátku působila jako malé neopeřené kuřátko. Nervózně si pohrávala s rukama, a když ji moderátor uvedl na pódium jako hvězdu filmu Sucker Punch, neskrývala rozpaky. Mně se tak naživo líbila o 100 % víc než jako sladká blonďatá mrkací panenka ve filmu.

Režisér s bujnou fantazií

Australská herečka během rozhovoru s moderátorem poodhalila například informace o náročné fyzické přípravě. Spolu s ostatními děvčaty prý trénovala pět dní v týdnu po dobu tří měsíců. Na režisérovi Zacku Snyderovi ocenila v jedné z dalších otázek jeho úžasnou představivost. Po krátkém interview se vrátila na červený koberec, kde rozdávala fanouškům podpisy, občas se s některým na jeho přání vyfotila, poskytovala další krátké rozhovory pro tisk a samozřejmě pózovala fotografům.

FOTO: Emily Browning - Sucker Punch - Red Carpet

Plachá Emily Browning na červeném koberci, Foto: Kristýna Motlová, Topzine.cz

Krátce po ní se objevil druhý základní stavební kámen filmu, již zmíněný režisér Zack Snyder. Z něj čišela opravdu veliká pohoda, rozdával úsměvy na všechny strany a celou situaci si zjevně velmi užíval. Při rozhovoru působil až neuvěřitelně sympaticky a mimo jiné pochválil londýnské fanoušky za to, že jich v daný večer dorazilo tolik.

Z kolegyň kamarádkami

Následující hvězdou pódia byla Abbie Cornish. Na adresu režiséra se vyjádřila také velmi pochvalně. „Celé natáčení bylo opravdu neuvěřitelné a úžasné. Když jsem se dozvěděla, že jsem získala onu roli (Sweet Pea), nemohla jsem tomu vůbec uvěřit!“

Abbie se zmínila také o vztazích mezi všemi děvčaty: „Myslím, že to je skvělé na ženském pohlaví. S holkama se máme opravdu všechny navzájem rády a po celou dobu natáčení jsme se podporovaly.“ A pozornému divákovi neuniklo, že na jejích slovech asi něco bude. Když se při závěru večera totiž dámská část konečně setkala, aby zapózovala pro společnou fotografii, bavily se spolu všechny jako dlouholeté kamarádky.

FOTO: Abbie Cornish - Sucker Punch - Red Carpet

Abbie Cornish v obležení dychtivých fanoušků, Foto: Kristýna Motlová, Topzine.cz

Jako další z pětice dívek se ukázala Jamie Chung, která ve filmu ztvárnila postavu Amber. O režisérovi řekla, že byl opravdu velmi ochotný a snažil se jim vždy pomáhat. K samotnému snímku pak dodala, že je to prostě a jednoduše něco, co jsme ještě na filmovém plátně neviděli.

Spolupráce s filmovým idolem

Ani filmová Rocket, tedy Jena Malone, nešetřila chválou: „Jsem obrovský fanoušek Zacka Snydera, proto jsem nabídku přijala. Byla to těžká výzva, ale film je skvělý. Viděla jsem ho třikrát a pořád ho chci vidět znovu a znovu.“

Zřejmě především minulost v podobě High School Musical přinesla Vanesse Hudgens na leicesterském červeném koberci tak výraznou přízeň fanoušků. Velká část z nich vyvolávala její jméno v touze získat autogram nebo fotku. Když tmavovlasá herečka, která si ve filmu zahrála dívku jménem Blondie, nakonec zmizela v přítmí kina, fanoušci bez úlovků neskrývali své zklamání.

FOTO: Jamie Chung - Sucker Punch - Red Carpet

Jamie Chung rozdávající svůj podpis, Foto: Kristýna Motlová, Topzine.cz

Předposledním hostem večera byla Carla Gugino. Na otázku, proč se rozhodla přijmout roli doktorky v blázinci, odpověděla: „Už jsem se Zackem spolupracovala na filmu Watchmen, jsem jeho fanda a mám opravdu ráda jeho práci.“

Recenzi filmu Sucker Punch si můžete přečíst ZDE.

Na závěr se na červeném koberci prošel Oscar Isaac. Ten přiznal, že když hovořil s režisérem o jeho představě Oscarovy role, první, co mu režisér řekl, bylo: „Jednoznačně musí mít knírek.“ Film následně herec označil za naprostou explozi představivosti.

Když hvězdy Sucker Punche zrovna neodpovídaly na dotazy moderátora, plnily si své další povinnosti na červeném koberci. Všichni z nich působili mile, žádný nosánek nahoru k vidění nebyl. Někteří z nich dokonce vypadali, jako by se nejradši pro fanoušky rozdali a podepisovali se, dokud by měli kam a čím. Bohužel hlavní náplní večera byly rozhovory a focení pro média, tudíž se na všechny fanoušky logicky nedostalo.

FOTO: Sucker Punch - Red Carpet

Dámy si svou chvilku slávy užívaly i navzdory chladnému počasí, Foto: Kristýna Motlová, Topzine.cz

A protože některé slečny na sobě měly šaty, na nichž se látkou zrovna neplýtvalo (oblečené/neoblečené), slušelo by se ocenit jejich výdrž, neboť středeční večer byl v Londýně opravdu velmi chladný. Chvilku před koncem jsem si všimla Jeny Malone, která už doslova drkotala zuby.

Ale ustáli to všichni, se ctí a s (umělým) úsměvem na rtech, a mnohým svým fanouškům tak připravili nezapomenutelný zážitek.

Sucker Punch (Sucker Punch)

Akční/Fantasy/Thriller
USA, 2011, 109 min

Režie: Zack Snyder
Hrají: Emily Browning, Abbie Cornish, Jena Malone, Jamie Chung, Vanessa Hudgens, Carla Gugino, Jon Hamm, Oscar Isaac

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Premiéra filmu Sucker Punch v Londýně. Přečtěte si exkluzivní report z červeného koberce!