Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fotky: Pohádková akce Sensation White 2010 Wicked Wonderland byla i v Praze

Redakce

Redakce

4. 6. 2010

Dne 29. května 2010 proběhla v pražské O2 Aréně velkolepá akce v bílém Sensation White 2010 s podtitulem Wicked Wonderland.

Návštěvníci Sensation White 2010, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Již při příjezdu si člověk nemohl nevšimnout davu lidí, který proudil do O2 Arény. Nekonečné bílé zástupy se valily ke vstupu jako lavina. Naštěstí kontroly u vstupu byly rychlé a lidé tak neztráceli drahocenný čas vyčkáváním v nekonečných frontách. Samotný začátek Wicked Wonderland show byl pak plánován na půl desátou, ale show začala patnáctiminutovým zpožděním (že by akademická čtvrthodinka?).

Sensation. Aby bílá bílá byla!

Večer otevřel nizozemský DJ Erick E, následovaly další DJ hvězdy jako Mr. White, Jerome Isma Ae, The Mix a také velmi očekávaný francouzský Martin Solveig, který pražskou arénu rozparádil do běla, bylo-li to vůbec možné vzhledem k charakteru celé akce.

Po Michaelovi Solveigovi za pultem stanul v Čechách známý Michael Burian zároveň s DJ Peytonem. Celou noc poté uzavřel DJ Marco V.
Díky výborně zvládnuté organizaci proběhl celý večer hladce a bez vážnějších problémů. Zajímá vás průběh akce? Masy v bílém? Fotogalerie níže!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Pohádková akce Sensation White 2010 Wicked Wonderland byla i v Praze