Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fotky: Paul van Dyk vystoupil v Brně na Citadela 2010

Redakce

Redakce

3. 4. 2010

CZ-Brno-Hudba-Akce-Citadela_2010_07_01V pátek se na brněnském výstavišti konala jedna z nejvýznamnějších elektro akcí roku, Citadela 2010. Pro Brňáky velmi známá událost, pro ostatní možná méně. Akce byla tentokrát přesunuta přímo do nejnovějšího Pavilonu P brněnského výstaviště. Organizace byla výborně zvládnutá a vše probíhalo bez problémů. Nechyběly ani energetické drinky a už vůbec ne dobrá nálada, která se nesla celou akcí.

Paul van Dyk, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Paul van Dyk, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Celé této akci předcházelo několik dní příprav, kdy byla do detailu naladěna aparatura, osvětleny bary a připraveny i lavičky k odpočinku. Již na začátku akce se začali hromadit příznivci všech žánrů elektronické hudby. Vstup byl zajištěn hlavní branou do Pavilonu P a po levé straně si mohli návštěvníci odložit své věci přímo do hlavní šatny. Po odložení svršků účastníci minuli první zajímavě nasvícený bar a šli rovnou k pódiu. V celém pavilonu bylo mnoho místa a i přes velkou účast se člověk nezapotil a dalo se bez problémů dýchat.

Celým večerem provázeli známí djs, kupříkladu Dj Loutka, Michael Burian, Paul van Dyk, Pico, Jerry & Orbith. Nejlépe zahrál Michael Burian a po něm očekávaný Paul van Dyk. Paula to opravdu bavilo a bylo to vidět! Všichni se dobře bavili a Paul spokojeně ukončil své vystoupení se čtvrtou hodinou ranní. Po něm následovali DJ Pico a Dj Jerry a Orbith. Zahráli pro ně typické techno a mohlo se jít se svítáním domů. A pokud chcete vidět, jak to na celé akci vypadalo, podívejte se na galerii níže.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Paul van Dyk vystoupil v Brně na Citadela 2010