Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fotky: Metalfest 2011 má za sebou první den. Zahráli Accept, Rage a Kataklysm

Martin Palounek

Martin Palounek

4. 6. 2011

Metalfest Open Air Plzeň má za sebou první den a Topzine.cz vám přináší fotoreportáž toho nejdůležitějšího, co se v pátek 3. června na festivalu odehrálo.

FOTO: Accept

Němečtí klasici Accept zakončili první festivalový den, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Když se krátce před polednem otevřely brány festivalu, nepřestali jimi až do večera proudit stále noví a noví návštěvníci. Při počáteční kapele Maelström nebylo v areálu téměř ani živáčka. Při koncertu prvních headlinerů Rage už ale areál praskal ve švech.

Bylo na první pohled vidět, že první ročník festivalu byl pouze zahřívací. Narvané tribuny a mocný kotel, který kulminoval při show Kataklysm, i takový dokáže Metalfest být. Po loňské takřka komorní akci velmi příjemná změna.

Podívejte se na fotoreportáž, jak Accept křtili v plzeňské zoo žirafy

První festivalový den odstartovali domácí Maelström. Po dvou melodických vystoupeních Sons of Seasons a Crimfall se téměř celý zbytek dne jelo ve velmi tvrdém stylu. Headlinery večera byla německá thrashová trojice Rage, divocí Kataklysm a nakonec pro odlehčení legendy heavy metalu – Accept.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011-06_03_metalfest_1/]

Pátek byl přese všechno víceméně rozehřívací. O událostech dalších dní budeme informovat, zůstaňte s námi! Jako ochutnávku jsme pro vás vybrali pár fotografií kapel Suicidal Angels, Rage, Kataklysm a Accept.

Těšte se na další!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Metalfest 2011 má za sebou první den. Zahráli Accept, Rage a Kataklysm