Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fotky: Markéta Konvičková zazpívala v Brně!

Marketa_KonvickovaVe středu 17. března 2010 vystoupila v brněnském Metro Music Baru finalistka Česko-Slovenské SuperStar, která v soutěži skončila v prvním finálovém kole. Markéta Konvičková přilákala do brněnského klubu nejen své věrné fanoušky, ale také svou rodinu a přátele.

Foto: Tereza Ticháčková, topzine.cz

Markéta Konvičková, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Kolem sedmé hodiny večer brněnského času vystoupila finalistka Česko-Slovenské SuperStar Markéta Konvičková. Svoji show rozdělila hned do několika vystoupení prokládaných pásmy jazzové hudby produkované skupinou Jazzysland fusion quartet. První i druhá část Markétina vystoupení se nesla v duchu pomalých tklivých melodií. Ze známějších písní zazněla třeba ta s názvem Sway, tedy píseň, kterou v poslední době přezpívala například dívčí skupina Pussycat Dolls. Vedle písně Sway zazněla také (pro mnohé známější) beatlesácká Love her, v Markétině podání, jak sama řekla, spíše Love him.

V poslední části vystoupení se dostaly ke slovu hity posledních let; Mercy od zpěvačky Duffy, Unfaithful od Rihanny, Kiss me, Big girls don´t cry od Fergie, Like a Virgin od Madonny, Climb od Miley Cyrus nebo It´s my life od No doubt. Po dvou přídavcích toto milé vystoupení skončilo.

Podívejte se, jak koncert probíhal!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Markéta Konvičková zazpívala v Brně!