Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Fotky: Film Hobit se právě začal natáčet. Podívejte se na Petera Jacksona v hobití noře!

Redakce

Redakce

23. 3. 2011

Po trilogii Pán prstenů nás čeká film Hobit. V pondělí 21. března začalo natáčení na Novém Zélandu a režie se opět ujal Peter Jackson. Podívejte se na první fotografie přímo z akce!

Tak takhle bude vypadat pokoj Bilba Pytlíka, Zdroj: distributor filmu

Sice to není zas tak dlouho, co jsme si začali zvykat na rok 2011, ale už teď je jasné, že několik lidí se mnohem více těší na rok příští, popřípadě i ten přespříští. Čeká nás totiž adaptace Tolkienova románu Hobit. Je pravda, že problémů kolem nového filmu Hobit bylo už hodně, ale po mírném zpoždění přece jen společnost Warner Bros. oznámila, že bude. A v pondělí 21. března padla první klapka.

OBR: Speciál k filmu HobitRežie obou částí snímku se ujal Peter Jackson, stejně tak jako tomu bylo u filmů Pán prstenů: Společenstvo Prstenu, Dvě věže a Návrat krále. Takže pokud u vás tato trilogie zabodovala, pak jistě bude i Hobit jedním z filmů, které si nenecháte ujít.

Opět se setkáme s postavou Bilba Pytlíka, ale tentokrát v podání Martina Freemana, který se vypraví na dobrodružnou cestu a jeho cílem bude ztracené trpasličí království Erebor. A že se bude na co dívat, je jasné už teď, protože příběh vydá na dva celovečerní filmy, kterých se však dočkáme s ročním odstupem.

Peter Jackson a Dno pytle

Těšit se můžeme i na známé tváře, jako je Ian McKellen, který si opět zahraje Gandalfa, Cate Blanchett se vrátí jako Galadriel a Elijah Wood se objeví v roli Froda. Obsazení trpaslíků je pak na méně známých hercích: Jedu Brophym, Marku Hadlowovi či Adamu Brownovi.

Hobit (Hobbit: Part 1, The)

Dobrodružný/Fantasy
USA/Nový Zéland, 2012

Režie: Peter Jackson
Hrají: Martin Freeman, Robert Kazinsky, Stephen Hunter, Orlando Bloom, Peter Hambleton, Ian McKellen, James Nesbitt, John Callen, Graham McTavish, Mark Hadlow, Richard Armitage, Aidan Turner, Cate Blanchett, Elijah Wood, Andy Serkis, Hugo Weaving, Saoirse Ronan, Christopher Lee

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Film Hobit se právě začal natáčet. Podívejte se na Petera Jacksona v hobití noře!