Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fotky: Festival Mezi ploty 2010 v Brně byl otevřený všem

Divadla, muzika, výtvarné dílny a mnoho dalšího. Jako každý rok, i letos  se otevřely brány brněnské psychiatrické léčebny pro veřejnost. Otevřely se pro všechny hudby a zábavy chtivé návštěvníky z řad studentů, ale i pro rodiny s dětmi. Trávit odpoledne s hudebním doprovodem a navíc programem pro nejmenší je zřejmě lákavá nabídka.

Vystupující, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Jen chvilku po poledni přišel na hudební scénu brněnského festivalu Mezi Ploty 2010 první účinkující, syn herce a moderátora Jana Krause. Hned po něm nastoupil zpěvák Tomáš Klus, autor chytlavých melodií a také obdivuhodný improvizátor. Hudební scéna v dalších hodinách hostila třeba Xindla X, Sunflower Caravan nebo vítězku několika slovenských talentových soutěží Viky Matouškovou, která na konci svého vystoupení nezapomněla připomenout, že v pondělí ji čeká zkouška dospělosti a tudíž se rovnou z koncertu přesouvá ke knihám. Tak držíme palce!

Dětské divadlo Radost, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Početná základna divadelních scén byla svědkem vystoupení brněnského dětského divadla Radost, Městského divadla Brno nebo Company ProART, tvůrců jisté moderní a davům pochopitelné syntézy tance a činohry.

Jaká byla atmosféra na Plotech v Brně? Podívejte se!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Festival Mezi ploty 2010 v Brně byl otevřený všem