Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Focení kolekce v boxérském ringu? Proč ne, své o tom ví Aňa Geislerová

Úspěšná spolupráce herečky Ani Geislerové a české módní značky pietro filipi pokračuje! Aňa Geislerová je znovu tváří kampaně pietro filipi pro sezónu jaro/léto 2011.

FOTO: Aňa Geislerová pro pietro filipi

Aňa Geislerová pro pietro filipi – kampaň jaro/léto 2011, Zdroj: 2media.cz

Fotografie vznikaly během druhého prosincového víkendu v prostorách luxusního konferenčního sálu z počátku 20. století, kde jen pro tento účel vyrostl boxerský ring. Aňa Geislerová v typicky maskulinním prostředí boxu figuruje v roli agentky jednoho z boxerů.

Kontrast křehkého ženského půvabu a vypracovaných těl sportovců, zahraničních mužských modelů, dodává záběrům vzrušující atmosféru. Výpravnou produkci svěřila značka studiu CASH only, které zastupuje dvorního fotografa pietro filipi Matúše Tótha.

FOTO: Aňa Geislerová pro pietro filipi

Aňa Geislerová pro pietro filipi – kampaň jaro/léto 2011

Dámská kolekce pietro filipi pro jaro/léto 2011 je inspirována antickými střihy s důrazem na objem, drapérii a zvířecí motivy. Tvůrci ji připodobňují k luxusnímu výletu na jachtě, který se odehrává v pudrových tónech, se zářivou bílou doplněnou zlatými detaily, s proužky, metalickými tóny…

Pánská kolekce je inspirována nadčasovým london lookem s ultra úzkými kravatami, vestičkami, košilemi se stojáčkem a výraznými dezény, vše v ultra slim siluetě.

FOTO: Aňa Geislerová pro pietro filipi

Aňa Geislerová při focení kampaně jaro/léto 2011 pro pietro filipi

Obrazová podoba kampaně kreativně reflektuje ženu, která dokáže obstát v mužském světě, aniž by rezignovala na eleganci a krásu. Právě takové ženy obléká pietro filipi.FOTO: Aňa Geislerová pro pietro filipi

Spolupráce společnosti pietro filipi s Aňou Geislerovou začala vytvořením kolekce Aňa for pietro with love na sezónu podzim/zima 2010. Poté se firma rozhodla učinit Aňu tváří celé značky. To se ukázalo jako dobrá volba a spolupráce nyní pokračuje i na nadcházející sezónu, kde Aňa prezentuje celou dámskou kolekci stejně jako exkluzivní linii svatebních a společenských šatů Cerimonia.

A zda se chystá další kolekce s rukopisem herečky, to se nechte překvapit…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Focení kolekce v boxérském ringu? Proč ne, své o tom ví Aňa Geislerová