Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Fleece: Žádaný materiál, který se vyplatí

Komerční sdělení

Komerční sdělení

28. 12. 2020

Uvažujete o pořízení bytového textilu, oděvů nebo čehokoli podobného? Pokud ano, rozhodně se vyplatí myslet na konkrétní látku, kterou použijete. Alternativ je aktuálně poměrně hodně. Ne vždy musíte zůstat u klasické bavlny. Vsadit můžete třeba na fleece. Že jste o tomto materiálu doposud neslyšeli a neznáte jeho vlastnosti, potažmo možnosti využití? Pak jste na správném místě. My se na něj totiž v následujících řádcích podíváme mnohem podrobněji.

Měkký a příjemný

Jedná se v podstatě o jeden z nejměkčích materiálů, se kterými se lze vůbec setkat. Na dotek je velmi příjemný. Vyznačuje se také vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi a tím, že je rychleschnoucí. Pokud cokoli z fleecu vyperete, můžete si být jistí, že během několika minut budete mít usušeno. Samozřejmě v případě nějakého většího textilu bude doba schnutí poněkud delší. Objednat si lze fleece v metráži, takže si pak bez problémů spotřebujete tolik látky, kolik potřebujete.

Maximální variabilita

Designově se jedná o optimální záležitost. Volit je možné takřka nepřeberné množství barevných odstínů. Doladit ho ke vzhledu domácnosti nepředstavuje nejmenší problém. Rozhodně se ale nejedná pouze o dekorační záležitost. Fleece je maximálně funkční, což je patrné z jeho multifunkčního využití. Hodit se může jak třeba na čepice, mikiny, tak i jako součást jiného oblečení.

Kde všude se fleece využívá?

Vynikající je především na deky, nicméně hodí se i na spousty oblečení. Mikiny a čepice už jsme jmenovali. Využijete jej také při výrobě šály. Pokud potřebujete zateplit některé oblečení, určitě se hodí i jako součást fusaků, bund nebo je vynikající vložkou do kabátu. Alternativ je zkrátka spousta. A kde fleece v mnoha variacích sehnat? Výbornou volbou je třeba eshop Bubulakovo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fleece: Žádaný materiál, který se vyplatí