Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Fitness centra lákají na novinky, Yemi vás naučí Street dance

Redakce

Redakce

2. 9. 2010

Škola se neúprosně vrací a s ní přichází i dlouhé sezení na hodinách a přednáškách. Někdo se může nudit, pro druhé to znamená větší pravděpodobnost, že kila úspěšně shozená přes léto zase polezou nahoru. S novým školním rokem však přichází i nové kurzy v pohybových centrech, které vás rozhýbou. Nenechte školní lavice zničit vaše tělo!

Zumbě propadnete už na první lekci, Zdroj: zumba-fitness.co.uk1

Dnes si můžete vybrat téměř cokoli. Jasně, můžete chodit do posilovny běhat na páse a s funěním zvedat činky, ale není od věci zkusit něco zábavnějšího, účinnějšího a originálnějšího. Ať už propadnete v dnešní době populární zumbě, nastupujícím hitům jako je jumping, bosu nebo alpinning, nebo se jen chcete vlnit v rytmu hudby, vaše tělo rozhodně proti nebude (ačkoliv vám to zprvu může připadat naopak).

Nové kurzy pro nadcházející sezónu připravila mimo jiné i Dance Academy Prague (DAP), kterou založil tanečník Yemi A.D. Kromě zumby si můžete vyzkoušet i různé druhy Street stylu, Afro Dance nebo si zatancovat jako ve videoklipu současných hvězd při MTV Style. Už teď to s vámi šije?

Podzim ovládne dance, dance a ještě jednou dance

Od září také startují nové, netradiční kurzy jako je Spiderap s pružinou, při němž zároveň posilujete i spalujete, Fusion coby mix několika hudebních stylů, House Dance a Bollywood. Mladšího sourozence můžete místo hlídání poslat na Kids Hip Hop.

Pokud nechcete hned platit za něco, co jste si sami nevyzkoušeli, můžete se do DAPu přijít podívat v sobotu 4. září na den otevřených dveří neboli Open House. Při něm každý lektor během 30 minut ukáže maximum ze svého kurzu. A jestli si nejste jisti, jestli to, co jíte, je zároveň i to, co byste jíst měli, nebo prostě chcete pouze poradit, můžete to během dne konzultovat s odborníky na výživu anebo si nechat změřit vlastní body mass index. Celý den zakončí Open Bar Havana a grilování (to abyste měli co spalovat).

No řekněte, neskýtá ten nový školní rok kromě všech povinností i celou řadu skvělých příležitostí, jak se vyřádit, protáhnout a přitom aktivně nabrat energii? Celá redakce magazínu Topzine.cz vám přeje to správné naskočení na školní vlnu!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fitness centra lákají na novinky, Yemi vás naučí Street dance