Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmoví fanoušci se chtějí složit, aby poslali režiséra Šestého smyslu zpátky do školy

Foto: m-night-shyamalan-youtubeŽivot je jako na houpačce. Jednou se nám daří, podruhé zase ne… Houpe se i režisér M. Night Shyamalan. Posledními snímky se mu zrovna nepodařilo uchvátit davy, i když za sebou má i hodně dobře odvedenou práci.

Foto: m-night-shyamalan-youtube

Režisér M. Night Shyamalan, Zdroj: youtube.com

Manoj Nelliyattu Shyamalan (M. Night Shyamalan), režisér a scenárista ve své době veleúspěšného Šestého smyslu, Vyvoleného nebo třeba Ženy ve vodě, má chudák opravdu štěstí na filmové fanoušky. Kolem jeho osoby se vytvořila skupinka (fanklub) Nenávidíme M. Night Shymalana. Jeho filmy se jim nelíbí, myslí si, že je neoriginální a vůbec! Je to podvodník!

Jeden by si řekl, když jsou jim ty filmy tak protivné, proč se na ně teda dívají? Proč si nenajdou něco, co by jim sedlo? Proč se pro změnu nenaladí na nějakou pozitivní vlnu? Ale to by asi nebyla taková sranda: někoho chválit. Tihle dobráci radši kritizují.

Foto: parodie-youtube

Parodie o neúspěchu režiséra

Jejich vynalézavost v prohlubování nenávisti vůči tomuhle režisérovi původem z Indie dokonce vygradovala do takové míry, že než aby se znovu dívali na ta jeho hrůzostrašná díla, rozhodli se, že se složí a pošlou ho zpátky do filmové školy.

Přečtěte si recenci na zatím poslední film tohoto režiséra Poslední vládce větru

Už Nighta vidím, jak hbitě vyskočí z režisérské sesle a utíká zpátky do školních lavic, aby potěšil zlomyslné ne-fanoušky.  Snad se brzy najde někdo, kdo tyhle chytráky propleskne a nasměruje je do kina, aby si z programu vybrali něco podle jejich vkusu a přestali rýpat. Aby měl Night Shyamalan klid na práci a příště se mohl zase trochu víc vytáhnout.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmoví fanoušci se chtějí složit, aby poslali režiséra Šestého smyslu zpátky do školy