Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmové novinky: Doba ledová 4: Země v pohybu a Něžnost

Josef Zdobinský

Josef Zdobinský

28. 6. 2012

Historie se opakuje. Po třech letech opět můžeme zajít na prehistorickou partičku a jednoho povedeného krysoveverčáka, který tentokrát způsobí rozdělění kontinentů.

V hlavní roli opět veverka… Zdroj: youtube.com

Doba ledová 4: Země v pohybu (Ice Age: Continental Drift)

Deset let uplynulo od doby, kdy do kin poprvé dorazila Doba ledová a spolu s ní krysoveverčák Scratt a nerozlučná parta kolem lenochoda Sida, mamuta Mannyho a šavlozubého tygra Diega. Mezitím se v dalších dvou filmech tato partička rozrostla ještě o dvě mamutice Ellie a Broskvičku.

Nyní tato prehistorická partička dorazila do kin již počtvrté. A co že způsobí Scratt se svým oříškem letos? Tradičně se pokusí ukrýt svůj žalud do země tak hluboko, že naruší litosférické desky a dojde k přerozdělování kontinentů. Což nedejbože postihne i naše hrdiny. Manny, Sid a Diego se proto musí pokusit dostat se zpátky k Mannyho mamutí rodince. Opět se můžeme těšit na množství komických a dobrodružných scén.

Doba ledová 4: Země v pohybu (Ice Age: Continental Drift), Animovaný/Dobrodružný/Komedie/Rodinný, USA, 2012, 94 min, Režie: Steve Martino, Mike Thurmeier, Hrají: Ray Romano, Queen Latifah, John Leguizamo, Denis Leary, Chris Wedge, Josh Peck,Jennifer Lopez, Seann William Scott, Aziz Ansari, Peter Dinklage

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=9gC93xI0GMA[/youtube_660]

Něžnost (Delicacy)

Dokud Nathalii (Audrey Tautou) neumře manžel, žije si perfektní život, o kterém by se jiným ženám mohlo jen a jen zdát. Po smrti jejího milovaného se však všechno obrací a Nathalie si připadá jako ve špatném snu.

Veškerá její snaha padá jen a jen na práci a osobní život zanedbává. Vše se změní, když si padne do oka se svým kolegou Markusem. Něžnost je netradiční romantická komedie, jejímž hlavním motivem je láska a naděje.

Něžnost (Delicacy), Komedie / Romantický, Francie, 2011, 108 min, Režie: David Foenkinos, Stéphane Foenkinos, Hrají: Audrey Tautou, François Damiens, Pio Marmaï, Ariane Ascaride, Mélanie Bernier

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=_wsXv_tK0zI[/youtube_660]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmové novinky: Doba ledová 4: Země v pohybu a Něžnost