Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmové premiéry v kinech: Let’s Dance: Revolution a Klip

Josef Zdobinský

Josef Zdobinský

30. 8. 2012

FOTO: Step Up 4 (2012)

Ani v tomto týdnu nechybí na TOPZINE.cz přehled nových kinopremiér. Jednou z nich je další film ze série Let’s Dance a tou druhou srbské drama o životě dospívající dívky.

FOTO: Step Up 4 (2012)

Když chlapec potkal dívku… Zdroj: Bontonfilm

Let’s Dance: Revolution (Step Up Revolution)

Emily (Kathryn McCormick), dcera bohatého tanečníka a byznysmena a sama mladá, talentovaná a nadějná tanečnice, se vydává do Miami, kde by se ráda věnovala svému koníčku profesionálně. V novém bydlišti ale pozná Seana (Ryan Guzman).

Ten zde vede taneční pouliční hnutí, které si říká MOB. Tento gang vystupuje na nejrůznějších místech. Cíl této party je jasný – pobouřit. Emily se k této skupině lidí nepřekvapivě přidá a brzy se stává jejich hlavní tanečnicí. S tím však nesouhlasí její otec.

Let’s Dance: Revolution (Step Up Revolution), Hudební / Romantický / Drama, USA, 2012, 93 min, Režie: Scott Speer, Hrají: Kathryn McCormick,  Ryan Guzman , Adam G. Sevani, Megan Boone, Tommy Dewey

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=YQ0ejGxaVX8[/youtube_660]

Klip (Klip)

Jasna (Isidora Simijonovic) je šestnáctiletá dívka žijící v nynějším Srbsku. Snaží se najít své budoucí postavení ve světě dospívajících a dospělých. Její rodina na tom není finančně nejlépe, navíc má těžce nemocného otce.

Jak už to v jejím věku bývá, prožívá právě první lásku s chlapcem Djolem. S ním také tráví čas na všelijakých diskotékách, mejdanech, oslavách, kde samo sebou objevuje svět alkoholu a drog. Zjevně velmi zajímavý snímek se povedl natočit mladé režisérce Maje Milos. Důkazem toho je například nedávné prvenství na rotterdamském filmovém festivalu.

Klip (Klip), Drama, Srbsko, 2012, 100 min, Režie: Maja Milos, Hrají: Isidora Simijonovic, Vukasin Jasnic, Sanja Mikitisin

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=adG91qzAp-c[/youtube_660]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmové premiéry v kinech: Let’s Dance: Revolution a Klip