Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmové premiéry: Méďa a Poslední výkřik

Josef Zdobinský

Josef Zdobinský

3. 8. 2012

FOTO: Meda (2012)Ani v tomto týdnu magazín TOPZINE.cz nezapomíná svým čtenářům přinést přehled nových filmových premiér v kinech. Méďa nebude křičet naposledy!

FOTO: Meda (2012)

Nejlepší kamarádi na celý život. Zdroj: Bontonfilm

Méďa (Ted)

Neobyčejný příběh o jednom přátelství mezi mluvícím plyšovým medvídkem a jeho majitelem se povedl natočit americkému režiséru Sethu MacFarlaneu. John (Mark Wahlberg) si už jako malý kluk přál, aby jeho oblíbený plyšový medvídek uměl mluvit. A to se mu jako zázrakem splnilo.

Medvěd Ted se stal okamžitě hvězdou showbyznysu a mezi ním a Johnem vzniklo obrovské pouto nerozlučného přátelství. Jenže když se Johnovi, už jako dospělému muži, naskytne možnost mít přítelkyni, nastává problém. Lori (Mila Kunis) totiž ukecaného a zpohodlnělého plyšáka zrovna dvakrát nemusí. A John je rázem v rozpacích.

Méďa (Ted), Komedie/Fantasy, USA, 2012, 106 min, Režie: Seth MacFarlane, Hrají: Seth MacFarlane, Mark Wahlberg, Mila Kunis, Giovanni Ribisi, Patrick Warburton

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=P3eopGRo7lw[/youtube_660]

Poslední výkřik

Nejstrašnější chvíle města Petrovice a jeho blízkého okolí jsou tu. Začal zde totiž řádit neznámý sériový vrah. Jeho zvláštnímu zájmu se těší zejména středoškolští studenti. Ačkoli po něm policie pátrá, kde se dá, ne a ne jej najít. Obětí přibývá, podezřelých taktéž. A policie? Ta je v koncích.

Hororový žánr se bohužel u českých režisérů nepotýká s velkou oblibou. Změní na tom něco nadějný režisér Tomáš Kučera? Ve filmu uvidíme mimo jiné i slovenského zpěváka Miro Šmajdu či Ivetu Bartošovou.

Poslední výkřik, Krimi/Horor, Česko, 2012, 90 min, Režie: Tomáš Kučera, Hrají: Iveta Bartošová, Irena Máchová, Dana Morávková, Miloslav Mejzlík, Petra Horváthová, Miro Šmajda, Štěpán Turek


[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=WeOQ3pcbEUM[/youtube_660]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmové premiéry: Méďa a Poslední výkřik