Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmová společnost Brada Pitta chce natočit film o zavalených chilských hornících

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

15. 11. 2010

Hollywoodská filmová společnost Plan B, již vlastní hezoun Brad Pitt, chce natočit film o nedávném hornickém neštěstí, které ale nakonec nebylo až takovou tragédií – 33 horníků, kteří uvízli v chilském dole, bylo do jednoho zachráněno.

Hanebný panchart bude natáčet tklivý příběh, Zdroj: distributor filmu

Asi před měsícem byli zachráněni všichni horníci z chilského dolu, kteří strávili v uzavřeném prostoru v podzemí 69 dní. Téma to bylo čtené a svou mírně zvrácenou originalitou i populární. Kdo by o tom nechtěl natočit film? Společnost Plan B, již vlastní 46letý herec Brad Pitt, se už stihla dohodnout s právníkem chilských horníků.

Podle jeho slov se o námět ucházelo hned několik společností. Jakpak by ne, víc diváků by snad nalákal už snad jen film o Facebooku… A taky se tak stalo.

Společnost Plan B prý předložila multi-milionovou nabídku, aby získala práva na tento snímek. Dokonce se uvažuje o obsazení některých horníků, kteří by si ve filmu zahráli sami sebe. Další filmy od společnosti Plan B jsou například Kick-Ass, Zakletý v čase nebo Jíst, meditovat, milovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmová společnost Brada Pitta chce natočit film o zavalených chilských hornících