Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmánie poblázní nejen filmové fanoušky. Zajděte si do kina jen za 50 korun!

Redakce

Redakce

8. 12. 2010

Přišel prosinec a s ním se nám blíží každoroční týden, kdy můžeme vyrazit do kina za pouhých 50 korun. Tentokrát od 9. do 15. prosince. Letos nám tuto lákavou příležitost nabídne i pražské kino IMAX. Máme se na co těšit!

No to bude podívaná..., Zdroj: youtube.com

Každým rokem se vždy pár dní před Vánoci, před svátky klidu a míru, ve vybraných multikinech rozpoutá šílenství v podobě Filmánie. Malý dáreček pro všechny filmové fandy ještě před Štědrým dnem. Letos tomu bude v týdnu od 9. do 15. prosince, a to v kinech sítí Palace Cinemas, CineStar, Cinema City a nově i na obrovském plátně kina IMAX, které je mimo jiné součástí Cinema City na pražské Flóře.

Vstupenka na klasický 2D film bude (jako vždy) 50 korun a vstupenka na film ve formátu 3D bude zlevněna na 150 korun. Akce se týká všech filmů v programu daného kina.

Malé upozornění! Můžete počítat s tím, že právě tento týden bude v kinech poněkud živěji, než tomu bývá jindy, a plný sál asi nebude ničím výjimečným. Proto doporučuji zakoupit si lístky v předstihu, ať jste v klidu a můžete si vybrat ta nejlepší místa. Pak už stačí jen uvelebit se v křesle, chroupat popcorn, srkat kolu a vychutnat si třeba animák Megamysl, Harryho Pottera nebo jiný z filmů, které bude mít dané kino v nabídce.

[poll id=“30″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmánie poblázní nejen filmové fanoušky. Zajděte si do kina jen za 50 korun!