Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Film Tři mušketýři znovu ožívá. Koukněte na trailer

Marek Benda

Marek Benda

27. 3. 2011

OBR: Tři mušketýřiJeden za všechny, všichni za jednoho! Tato hláška statečných mušketýrů, bojujících proti přesile a oddaných sloužit Francii, zazněla na plátnech kin již několikrát, nyní však dostává tento známý Dumasův román nový filmový kabát.

OBR: Tři mušketýři

Klasický obrázek: hrdinové proti přesile - kdo vyhraje? Zdroj: youtube.com

Horkokrevný D´Artagnan (Logan Lerman) se spojí se třemi mušketýry (Porthos, Athos, Aramis), aby spolu mohli čelit kardinálovi Richelieu (Christoph Waltz), milady de Winter (Milla Jovovich) a vévodovi z Buckhinghamu (Orlando Bloom) a zabránit jim, aby se chopili francouzského trůnu. Hláška z traileru: „Jsme obklopeni nepřáteli,“ plně vystihuje situaci našich hrdinů.

Snímek bude (jak je poslední dobou zvykem) uveden ve formátu 3-D. Režisérská pozice byla svěřena Paulu W. S. Andersonovi. Ráz jeho akčních snímků (Horizont události, Resident Evil) se vryl i do traileru, který je plný šermířských soubojů a vybuchujících děl, a dokonce připomíná techniku slow motion jakoby přejatou z Matrixu.

Byli jsme svědky spousty akčních podívaných, které v celkovém pojetí přinesly nepředstavitelně natahovanou nudu. Zdali to bude případ i tohoto snímku, nebo se k vizuální podívané připojí i kvalitně zpracovaný příběh, se dozvíme 13. října.

Tři mušketýři (The Three Musketeers)

USA, Francie, Německo, Velká Británie, 2011
Akční/Dobrodružný/Romantický

Režie: Paul W. S. Anderson
Hrají: Logan Lerman, Luke Evans, Matthew Macfadyen, Ray Stevenson, Milla Jovovich, Christoph Waltz, Orlando Bloom

Premiéra v ČR: 13. října 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Tři mušketýři znovu ožívá. Koukněte na trailer