Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Film Hugha Jackmana a Stevena Spielberga Real Steel je plánován na rok 2011

Redakce

Redakce

16. 12. 2009

hugh_jackman_ocarsSkoro dva roky zbývají do premiéry filmu Hugha Jackmana Real Steel, filmu plného boxu a robotů. Filmová studia Touchstone Pictures a DreamWorks  se rozhodly vybrat datum 18. listopad 2011 jako den, kdy Jackmanův film vstoupí do amerických kin
Zdroj: www.fusedfilm.com

Zdroj: www.fusedfilm.com

Ve filmu Real Steel zobrazuje představitel hlavní role (Hugh Jackman) bývalého bojovníka, který organizuje boxerské zápasy robotů v Real Steel a ze všech sil se snaží být úspěšný. Zápasy lidí byly zakázány kvůli jejich přespříliš násilnému charakteru. Organizátor zápasů narazí na vyřazeného robota, který vyhrává a zdá se, že s vyhráváním nikdy přestat nemůže. Do příběhu se zaplétá i rodinné téma – mezi zápasy zjistí, že má třináctiletého syna.

Scénář k Real Steel nejprve napsal Dan Gilroy, byl přepsán Lesem Bohemem, ale ještě před ním zhotovili jiný přepis pánové John Gatins a Shawn Levy. Levy také nahradil režiséra filmu Petera Berga, který si místo Real Steel vybral jiný film – Battleship. Výroba filmu by měla být zahájena v květnu 2010 s výkonným producentem Stevenem  Spielbergem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Hugha Jackmana a Stevena Spielberga Real Steel je plánován na rok 2011