Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Film Gravity přináší nečekané zvraty v obsazení. Natalie Portman odchází

Veronika Jílková

Veronika Jílková

13. 10. 2010

Produkce Warner Bros. opět spolupracuje s herečkou Sandrou Bullock. Naposledy tomu bylo při natáčení úspěšného snímku The Blind Side (Zrození šampióna), teď přebírá roli za mladou krásku Natalii Portman, která se rozhodla spolupráci s produkcí ukončit.

Sandra Bullock a Natalie Portman - která se na roli hodí víc?, Zdroj: screenrant.com

Natalie Portman definitivně odmítla roli v novém filmu Alfonsa Cuaróna (Harry Potter a Vězeň z Azkabanu, Potomci lidí) Gravity. Tím uvolnila místo šestačtyřicetileté, ač stále půvabné, herečce Sandře Bullock. A přitom prvně vyfoukla místo i hvězdě Angelině Jolie (více se dočtete zde).

Natalie Portman by s režisérem ráda spolupracovala, i on si ji vybral pro její oslňující půvab, ale v dnešní době je bohužel velice vytížená natáčením nových filmů, jakými jsou například Black Swan, Thor či Your Highness.

Tvůrci doufají, že souhlas Sandry Bullock je již definitivní a uvidí ji po boku herce Roberta Downeyho Jr. Film popisuje události na vesmírné stanici, kde se uskutečňuje jedna z velice důležitých expedic pro NASA.

Tento sci-fi thriller by Sandře Bullock mohl přidat do sbírky dalšího Oscara, jako tomu bylo právě u filmu The Blind Side. Zda se jí to podaří, si budeme muset počkat na rok 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Gravity přináší nečekané zvraty v obsazení. Natalie Portman odchází