×
TOPZINE.cz

Film Gravity přináší nečekané zvraty v obsazení. Natalie Portman odchází

Produkce Warner Bros. opět spolupracuje s herečkou Sandrou Bullock. Naposledy tomu bylo při natáčení úspěšného snímku The Blind Side (Zrození šampióna), teď přebírá roli za mladou krásku Natalii Portman, která se rozhodla spolupráci s produkcí ukončit.

Sandra Bullock a Natalie Portman - která se na roli hodí víc?, Zdroj: screenrant.com

Natalie Portman definitivně odmítla roli v novém filmu Alfonsa Cuaróna (Harry Potter a Vězeň z Azkabanu, Potomci lidí) Gravity. Tím uvolnila místo šestačtyřicetileté, ač stále půvabné, herečce Sandře Bullock. A přitom prvně vyfoukla místo i hvězdě Angelině Jolie (více se dočtete zde).

Natalie Portman by s režisérem ráda spolupracovala, i on si ji vybral pro její oslňující půvab, ale v dnešní době je bohužel velice vytížená natáčením nových filmů, jakými jsou například Black Swan, Thor či Your Highness.

Tvůrci doufají, že souhlas Sandry Bullock je již definitivní a uvidí ji po boku herce Roberta Downeyho Jr. Film popisuje události na vesmírné stanici, kde se uskutečňuje jedna z velice důležitých expedic pro NASA.

Tento sci-fi thriller by Sandře Bullock mohl přidat do sbírky dalšího Oscara, jako tomu bylo právě u filmu The Blind Side. Zda se jí to podaří, si budeme muset počkat na rok 2011.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..