Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festivaly 2010 zahájily předprodej

Redakce

Redakce

18. 12. 2009

publikum_Mightysounds!Vstupenky!Před několika měsíci jsme byli čtenáři a posluchači totálně nabitých line-upů  letních festivalů. Rok 2009 naservíroval historicky nejkvalitnější nabídky koncertů zahraničních i českých špiček a my bychom se měli začít soustředit na rok 2010. Pořadatelé slibují stejné, ne-li lepší hudební zážitky. Některé festivaly už zahájily předprodej. Nabízíme přehled cen vstupenek několika z nich.

Mighty Sounds, Zdroj: archív festivalu

Mighty Sounds, Zdroj: archív festivalu

Festival Mighty Sounds zahajuje předprodej a mění místo konání. Akce se bude po pěti letech stěhovat z luk u vesničky Olší na travnatou plochu letiště Čápův dvůr v Táboře. Místo je již odzkoušené z jiných akcí, jako je například Planet Festival. Od 1. prosince je na stránkách Mighty sounds spuštěn prodej speciální limitované edice 300 kusů lístků za 500 korun s hodnotným dárkem. Zároveň je možné zakoupit si lístek v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, kde až do konce února pořídíte lístek za 590 korun. Lístky se samozřejmě budou periodicky zdražovat.

>>> Kupujte vstupenky na Mighty Sounds zde <<<

Předprodej vstupenek na Colours of Ostrava je zahájen také od 1. prosince.  Čtyřdenní Festival Colours of Ostrava se bude konat  od 15. do 18. července 2010. Vstupenky jsou k dostání ve všech pobočkách sítě Ticketpro, v e-shopu Colours festivalu a v kamenné prodejně Oriental v Ostravě za 790 korun včetně poplatků. Tato cena platí do 31. prosince a počet vstupenek s touto cenou není nijak omezen. Od 1. ledna 2010 cena stoupne na 890 korun.

>>> Kupujte vstupenky na Colours of Ostrava zde <<<

Logo Rock for People 2010, Zdroj: archív festivalu

Logo Rock for People 2010, Zdroj: archív festivalu

Rock for People nabízí vánoční sérii vstupenek zcela nově prostřednictvím vlastního předprodejního systému TICKETS FOR PEOPLE. Od 3.12. je v prodeji přes tento festivalový ticketingový systém limitovaný počet tisíc vstupenek za 999 korun na celý festival Rock for People, jehož 16. ročník  bude probíhat od 3. do 6. července 2010. Díky tomuto novému systému si zájemci budou moci pořídit vstupenku i na ostatní spřízněné akce, jako například Zimní Rock for People, který nabízí zcela jinou strukturu v podobě tour ska-punkové kapely THE LOCOS, kteří se od 24. do 27. 2. postupně představí v Brně, Českých Budějovicích, v Praze a v Hradci Králové.

Oficiální předprodej vstupenek na letní Rock for People 2010 začne v březnu cenou 1 240 korun za lístek. Do června se cena každý měsíc navýší o 60 korun, na místě pak zaplatíte 1 600 korun.

>>> Kupujte vstupenky na Rock for People zde <<<

Sázavafest zahajuje výhodný předprodej limitované edice vstupenek za 500 korun, které se dostanou do předprodejní sítě Ticketpro už 19. listopadu. V tento den se také oficiálně otevře restaurace Festovna na Letné, která bude sloužit jako klubovna a fanoušci festivalu si tam budou moci zakoupit trička, čepice apod. Festival ostaví jubilejní 10. výročí  5. až 7. srpna 2010.

>>> Kupujte vstupenky na Sázavafest zde <<<

Bažant Pohoda, Zdroj: archív kapely

Bažant Pohoda, Zdroj: archív festivalu

Bažant Pohoda mění datum konání a omezuje kapacitu. V příštím roce proběhne 14. ročník tohoto festivalu ve dnech 8.-10. července na letišti v Trenčíně a kapacita bude omezena na 30 tisíc lidí. V předprodeji budou permanentky na celý festival a jednodenní vstupenky na sobotu. Cena vstupenky začíná za sumě 39 euro za permanentku a za sobotní vstupenku 29 euro. Od 15. ledna cena permice stoupne na 49 euro a sobotního lístku na 39 euro. Od 15. března do 7. července bude stát permanentka 59 euro a sobotní vstupenka bude za 49 euro. Na místě pak zaplatíte za lístek na celý festival 69 euro a za lístek na sobotní den  59 euro. V prodeji budou i zvýhodněné vstupenky pro děti a držitele průkazů zdravotně a tělesně postižených. Vstupenky ze speciální limitované edice, které se prodávaly přímo na předchozím ročníku s vytisknutým datem 15.-17. července 2010 zůstávají v platnosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festivaly 2010 zahájily předprodej