×
TOPZINE.cz

Festival Zelífest 2010: Nevíte, kam o víkendu?

Rapublika, Kopec Šišek, Bluesklan, Vychcaný knedlíky… Říká vám to něco? Ne? Mně také moc ne. Podstatné je uvnitř. Třetí ročník nekomerčního festivalu Zelífest je za dveřmi a zve všechny k poslechu undergroundové nezávislé scény. Odehraje se ve dnech 14. až 16. května v Mírovicích u Prahy.

Kopec Šišek, Foto: archiv kapely

Předloni jeden veselý chlapík dostal nápad. Udělám festival! Kamarádi ho podpořili a společnými silami ukořistili další kamarády z kapel a jejich spoluhráče… A festival, byť miniaturní, byl na světě. Loňský druhý ročník se nadmíru povedl. Dvě scény; akustická a elektrická, divadelní vystoupení, okolo šestnácti hudebních těles napříč žánry od folku, bluesu, punku po heavy metal, levné pivo a příjemní lidé.

Letošní ročník přináší novinku v podobě rapové kapely Rapublica, nebo rocabilly nášup Twited Rod. Ostatní kapely hrají alternativní hudbu napříč rockem, punkem, bluesem.

Cílem této akce je pouze fest pořádat. Najít zajímavé hudebníky, lidi, co rádi pomůžou s přípravou a nadšence, kteří se rádi baví v takřka rodinném prostředí…Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..