×
TOPZINE.cz

Festival Votvírák 2011 letos oslaví již páté narozeniny

Votvírák 2010Ve dnech od 17. do 19. června tohoto roku se uskuteční pátý ročník Votvíráku, který oficiálně otvírá festivalovou sezónu. Tento svátek české a slovenské hudby se bude již tradičně konat na letišti Boží Dar v Milovicích a díky pestrému programu si na své přijde snad každý hudební fanoušek.

foto Votvírák 2010
Festival Votvírák 2010, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Hudební festival Votvírák je zaměřený převážně na rock, pop a hip-hop v provedení především českých a slovenských interpretů. Na několika pódiích se představí téměř 400 účinkujících, jak špičkoví a známí umělci, tak mladé a začínající kapely.

Vstupenky koupíte online zde

Diváci se mohou těšit na Chinaski, UDG, Monkey Bussines, No Name, Wohnout nebo Mig 21. Na hip-hop stagi vystoupí například Rytmus, PSH, Moja Reč nebo PIO Squad. Na dalších stagích se představí Miro Šmajda, Xindl X, O5&Radeček, Mandrage, Sto zvířat, Prague Ska Conspiracy nebo Clou.

Kromě rozmanitého hudebního programu bude pro návštěvníky jako vždy připraven i bohatý doprovodný program. Lidé budou moci navštívit například adrenalinový camp, herní zónu nebo pouťové atrakce. Velkým lákadlem bude také možnost zakoupit si vstupenky na další festivaly a jiné kulturní akce se slevou až 80%. Samozřejmostí bude i stanové městečko, velké množství stánků s jídlem a pitím a rozsáhlé parkoviště.

Vstupenky v předprodeji můžete koupit online zde, do konce března za 100 korun (plus poplatek prodejce). Zakoupit si můžete i VIP vstupenku v ceně 800 Korun, která mimo jiné zahrnuje samostatné odbavení a vstup do areálu v prostoru akreditace bez front, VIP parkoviště, VIP stanové městečko nebo vstup do VIP zóny.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..