Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Festival volného času na United Islands 2010

Klára Manfrinová

Klára Manfrinová

11. 6. 2010

!Speciál!Součástí pražského festivalu United Islands je Festival volného času, kde si přijdou na své jak děti, tak dospělí. Kromě hudebního programu mohou návštěvníci využít také například sportovní aktivity a spoustu dalších lákadel.

Ilustrační foto: atmosféra festivalu, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Ilustrační foto

Festival United Islands se o své návštěvníky postará po celou dobu svého konání. Nudit se rozhodně nebudou. Když zrovna nebude hrát oblíbená kapela, mohou hosté využít nějakou z připravených aktivit. Pořadatelé přichystali spoustu sportovních her, také gastronomické přehlídky a filmové představení, kdy se bude film promítat na fasádu budov.

Kdo bude chtít trochu zapřemýšlet, bude mít možnost nad logickými společenskými hrami pro děti i dospělé. Pro ekologické nadšence zase bude možnost zkusit jízdu na elektrokole. Další zajímavou aktivitou je Lacrosse, který si mohou návštěvníci zahrát. Pro koho je tento sport moc agresivní, může se vydat za skupinou Českého kuličkového svazu a zacvrnkat si. Tento sport se stává stále populárnějším.

Na festivalu budou mít své stánky některé neziskové organizace, jako například Česká federace florbalu vozíčkářů a další. Slovo nuda zde návštěvníci nepoužijí, přichystané budou i další sporty, hry a aktivity. Více informací na stránkách festivalu nebo ve speciálu magazínu Topzine.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival volného času na United Islands 2010