Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival United Islands 2010: Janáčkovo nábřeží nabídne hudbu i občerstvení

Redakce

Redakce

16. 6. 2010

!Speciál!Bohatá sobota 26. června na United Islands nabízí hned sedm hudebních scén, rozmístěných v různých koutech matičky měst. My si tentokrát posvítíme na Open Mike a One man show scénu.

Mikádao, zdroj: archiv kapely

Janáčkovo nábřeží se rozhýbe v rytmu bohatého programu. Na Open Mike scéně mohou návštěvníci ještě před obědem zajít například na vystoupení Marka Dusila s kapelou či acoustic-punkovou dvojku Mikádao.

Název Open Mike scény je odvozen od Open Mic večerů v klubu Folk City v East Village v New Yorku. V 60. letech zde hrál například Bob Dylan, Melanie, Peter, Paul and Mary a mnoho dalších.

Open Mike scéna (Janáčkovo nábřeží) – sobota 26. června
[table id=13 /]

Oproti tomu na One man show scéně budou o poznání delší výstupy. První na programu je Cirkus Ponorka, po hodinové přestávce duo Biorchestr a jako poslední je zařazeno vystoupení britského kytaristy Justina Lavashe.

One man show scéna (Loď bratří Formanů – Výtoň) – sobota 26. června
[table id=14 /]

Nakrmit, napojit, podojit, podestlat

Kromě hudebního programu se pořadatelé festivalu postarali také o občerstvení. Na zmíněném Janáčkově nábřeží budou k nalezení stánky se sushi, čínská, vietnamská, libanonská, mexická či turecká kuchyně, gril bar, vedle hot dogů nebude chybět ani vegetariánská strava nebo sladké občerstvení. K dispozici zde bude také vinotéka, bar s energetickými nápoji, míchanými koktejly, čerstvými džusy a dalšími nápoji.

Střelecký ostrov a Kampa nabídnou klasické festivalové občerstvení (klobásy, steaky, ořezávané vepřové kýty, pečené brambory, hamburgery, hot dogy), na Kampě navíc přibyde kavárna.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival United Islands 2010: Janáčkovo nábřeží nabídne hudbu i občerstvení