Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival Sonisphere se přesunuje do Prahy! Na Iron Maiden a Korn můžete i samostatně

Festival Sonisphere 2011 mění své místo konání. Nově se akce stěhuje přímo do Prahy, konkrétně na holešovické výstaviště. Novinkou také je, že nyní lze na  headlinera festivalu, kapelu Iron Maiden, zajít samostatně. Celá akce se bude konat letos 11. června.

FOTO: Iron Maiden

Skupina Iron Maiden vystoupí 11. června v Praze

„Iron Maiden dostali příležitost přemístit svou show přímo do centra dění, tedy do Prahy. Spolu s celým festivalem Sonisphere teď tuto nabídku přijímají a dostávají se tak víc na dosah svým fanouškům,“ oznamují pořadatelé a vysvětlují tak, proč se rozhodli vyměnit prověřené milovické letiště za areál holešovického výstaviště v Praze.

Na festivalu Sonisphere letos vystoupí na dvou pódiích celá řada známých kapel. Vedle již zmíněných Iron Maiden i Korn, In Flames, Mastodon, Cavalera Conspiracy, Misfits, Sisters of Mercy, Kreator či tuzemští Debustrol.

Vedle místa konání přichází i novinka v podobě nových vstupenek, které návštěvníka festivalu vpustí do areálu až od 19 hodin. Na kapely Korn a Iron Maiden tak lze nově zajít samostatně. Cena těchto speciálních vstupenek je za 849,- Kč k stání a za 1749,- Kč do Golden Circle (ceny jsou uvedené bez poplatků). Festival Sonisphere se bude konat v Praze na holešovickém výstavišti letos 11. června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Sonisphere se přesunuje do Prahy! Na Iron Maiden a Korn můžete i samostatně