Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival Rock for People 2010 startuje už dnes

FOTO: Atmosféra na Rock for People 2009!Speciál!Dnes 3. července začíná hudební festival Rock for People. Tentokrát se budou na šesti stagích střídat kapely z mnoha zemí. Mezi hlavními tahouny letošního ročníku jsou už dlouho ohlášení The Prodigy, Muse, The Subways, Morcheeba a další.

FOTO: Atmosféra na Rock for People 2009

Atmosféra na Rock for People 2009, Foto: Václav Kohout, Topzine.cz

Na poslední chvíli dokonce pořadatelé ohlásili posledního headlinera, jímž je punkrocková parta Billy Talent, která před několika dny předskakovala na pražském koncertu Green Day.

>>> Koupit vstupenky na festival za 1 675 korun zde <<<

„Billy Talent jsou v našich končinách velmi dobře známí, ale doteď svou hudbu naživo představili vždy pouze pražským fanouškům. I proto jsme se rozhodli přivézt je do Hradce, aby si jejich skvělou a živelnou muziku mohli se vší festivalovou parádou užít i mimopražští fandové,“ vysvětluje Michal Thomes z pořádající agentury Ameba Production. „Navíc sama kapela o účast na festivalu hodně stála – my zase o ni, takže nebylo co řešit.“

Podrobný program festivalu najdete zde, více informací o jednotlivých kapelách si můžete přečíst ve speciálu Topzine.cz.

Vstupenky na festival jsou ještě stále v prodeji online za 1 675 korun zde, na místě potom budou stát 1 900 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Rock for People 2010 startuje už dnes