Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival Pohoda hlásí rekordní čísla z předprodejů

Markéta Pešková

Markéta Pešková

11. 4. 2009

Zhruba čtvrt roku před zahájením třináctého ročníku slovenského festivalu Bažant Pohoda hlásí pořadatelé rekordní zájem o vstupenky v předprodejích.  do otvorenia tradičného letného festivalu Bažant Pohoda 2009. Tento ročník sa opäť uskutoční na trenčianskom letisku tretí júlový víkend.

Pořadatelé letos chtějí zavést novinku, kterou má být tzv. Warm-up, který je osvědčeným lákadlem větších českých festivalů jako je například Rock for People nebo O2 Sázavafest. Slovenský festival však na své čtvrteční zahřívací kolo pozval zahraničního hosta, kterým se stane taneční formáce Basement Jaxx, která se návštěvníkům festivalu představila již v roce 2007.

„Medzi ďalšie hviezdy festivalu treba zaradiť legendárnu speváčku Patti Smith, gitarových Travis, The Ting Tings, nuraveovú smršť Klaxons, návštevníci sa môžu tešiť aj na ojedinelý koncert Lamb

so speváčkou Lou Rhodes, ktorá nadchla trenčianske publikum vlaňajším predvedením svojho akustického sólového projektu,“ prozradil další zajímavosti programu mluvčí festivalu Mário Gešvantner.

Bažant Pohoda je již tradičním festivalem, který kromě hudebního programu nabízí například i divadelní představení, taneční workshopy, diskuse a další doprovodné aktivity.

Festival se uskuteční od 16. do 18. července na tradičním místě v prostorách trenčínského letiště. Další porce vstupenek v předprodeji bude k dispozici od 13. dubna za cenu 59 eur. Samostatný vstup na sobotní program vyjde na 49 eur. Další informace na pořadatelský tým aktualizuje na www.pohodafestival.sk.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Pohoda hlásí rekordní čísla z předprodejů