×
TOPZINE.cz

Festival Natruc zve na špičkový program. Kupujte lístky do konce května

Zdroj: archiv kapely

Festival Natruc, který se letos koná už 2. srpna na Kmochově ostrově v Kolíně, nabídne žánrově pestrý program. Vystoupí Chinaski, Vladimír Mišík i kontroverzní cenami ověnčené kapela Hentai Corporation.

Zdroj: oficiální facebook kapely
Hentai Corporation, Zdroj: oficiální facebook kapely

Pořadatelé 17. ročníku festivalu opět připravují tři pódia, na kterých se představí přes tři desítky interpretů. Návštěvníci se mohou těšit  i na Mandrage, Wohnout, Rybičky 48 nebo Sto zvířat.

„Dorazí i nejdivočejší česká kapela oceněná hudebními cenami Žebřík za Videoklip roku k písni Equilibristic Brides, v němž zpěváka Hentai Corporation Radka Škarohlída pronásledují nazí bobři,“ vypichuje z programu kontroverzní kapelu dramaturg festivalu Martin Řehoř.

Cenami ověnčená je i kapela  Mandrage, která se stala Skupinou roku v Cenách TV Óčko i v anketě Žebřík. Skupina Doctor  Victor je druhou nejlepší světovou kapelou podle soutěže Global Battle of the Bands, jejíž finále proběhlo v Thajsku.

Mandrage, Zdroj: archiv kapely

Na Kmochově ostrově letos vystoupí také raper Ektor, kapely Imodium, Zakázaný ovoce, Super Tuzex Bros či A Banquet, písničkáři Voxel, Pekař a mnozí další.

Natruc letos přivítá kromě výběru toho nejlepšího z české a slovenské scény i britské duo Killaflaw, na tomto projektu se podílel i bubeník světoznámé kapely Pendulum. „Vůbec poprvé v Kolíně vystoupí kapela, která má za sebou účast i na největším festivale na světě, legendárním Glastounbury,“ dodává Martin Řehoř.

Návštěvníci Natrucu se letos mohou těšit na velmi zajímavé interprety ze zahraničí. Z Velké Británie dorazí kapela China Shop Bull, která svou tvorbu definuje jako živý mix ska rave a drum and bass. Ostrovní kritici dokonce napsali o této kapele: „Pokud vás nedokáže China Shop Bull roztančit, nezasloužíte si nohy.“

Program doplňují zahraniční hosté ze Slovenska, punkrocková legenda Konflikt, nebo nejlepší slovenský ska-punk v podání kapely Smola a Hrušky.

Znám je již kompletní seznam více jak třiceti účinkujících, který pořadatelé odhalili na www.natruc.eu.

Festival Natruc patří mezi málo akcí s dlouhou tradicí, které si udržují nízké ceny vstupného. Do konce května jsou vstupenky v předprodeji sítě Ticketstream za 250 korun. Pořadatelé také lákají na rodinné vstupné či skupinovou slevu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..