Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival Natruc z Kolína přichází s unikátní soutěží o VIP vstupy

Markéta Pešková

Markéta Pešková

10. 7. 2014

Na kultovní hudební festival Natruc každý rok přijíždí tisíce návštěvníků z celé České republiky. Důvodem podle organizátorů není zahraniční superhvězda, ale především kombinace jedinečného festivalového areálu a pestrého programu, které dohromady navazují výbornou atmosféru. Místem konání je totiž Kmochův ostrov v Kolíně, kde se v sobotu 2. srpna uskuteční již 17. ročník festivalu.

Chinaski, Zdroj: archiv kapely

Chinaski, Zdroj: archiv kapely

Koncert kapel Chinaski, Mandrage, Wohnout, Rybičky 48, Sto zvířat, Vladimíra Mišíka & Etc, Voxela, nebo britské kapely Killaflaw, která vystupovala i na Glastonbury, nejslavnějším festivalu na světě. To je jen malý výčet z více než tří desítek vystoupení, která letos proběhnou na festivalu Natruc. Všechna vystoupení budou mít podle hlavního pořadatele Martina Řehoře právě na Kmochově ostrově neopakovatelnou atmosféru.

„Děláme festival pro lidi a každý rok při organizaci plníme jejich přání, proto se k nám každoročně vracejí a váží k nám cestu z celé České republiky,“ vysvětluje Řehoř a dodává: „Nesnažíme se nahnat do areálu co největší množství lidí, naším cílem je připravit festival, který má duši a na kterém se návštěvníci cítí dobře.

 

Sáhněte do svého archívu, vyzývá festival

Pořadatelé se letos také rozhodli odměnit ty, kteří na facebookovou stránku festivalu nebo na e-mail soutez@natruc.eu zašlou své fotky nebo jen napsaný příběh z minulých ročníků. Ty nejlepší kousky, které soutěžící vyloví ve svém fotoarchívu nebo paměti s největším počtem získaných „Líbí se mi“ obdrží 2 VIP vstupenky na festival zcela zdarma. Dva soutěžící s největším počtem laiků získají možnost setkat se se svým oblíbeným interpretem.

VIP ALL INCLUSIVE vstupenka

VIP ALL INCLUSIVE vstupenka opravňuje návštěvníky ke vstupu do VIP zóny, dále s ní obdrží poukaz na 5 produktů značky Staropramen a 1 jídlo.

Festival přeje odvážným

Pro ty, kteří mají odvahu, navíc nabízí další možnost. Zájemci mohou nazpívat nějaký song své oblíbené kapely z Natrucu, nahrát na Youtube a poslat na e-mail soutez@natruc.eu či výše zmíněnou Facebookovou stránku a mohou tak soutěžit o možnost zazpívat si píseň s kapelou naživo. Vítězí ten, kdo se opět setká s největším ohlasem fanoušků.

Poslední vlna zlevněných vstupenek

Poslední vlna zlevněných vstupenek je ke koupi do 15. července v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketpro a Ticketportal za 310 korun. Držitelé karty ISIC mohou navíc uplatnit slevu  10 %.

Více o festivalu stejně jako jeho kompletní program naleznete na www.natruc.eu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Natruc z Kolína přichází s unikátní soutěží o VIP vstupy