Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival Let It Roll Winter 2014 zná line up. Tahounem je Pendulum

Martin Peška

Martin Peška

22. 1. 2014

Pořadatelé zimní verze drum’n’bass festivalu Let It Roll 2014 odtajnili kompletní line up akce. V pátek 28. února se na pražském Výstavišti představí na třech stagích 13 zahraničních jmen s australským projektem Pendulum v čele.

Headlinerem letošní halové akce Let It Roll Winter 2014 je australský projekt Pendulum, který je znám mimo jiné i remixy skladeb jiných hudebníků. Tím asi nejznámějším je Voodoo People, původně od skupiny The Prodigy. Skupina hudebníků se v České republice představila již několikrát; od vystoupení na festivalu Summer of Love přes pražský klub Roxy až po zakončení festivalu Rock for People v roce 2011.

„Od roku 2012 však zastupují projekt Pendulum další členové kapely, Paul ‚El Hornet‘ Harding a Ben ‚The Verse‘ Mount v Dj setu,“ připomíná Ondřej Vrba z pořadatelské agentury BeatPromotion.

Informace o festivalu:
Vystoupí: Pendulum & Verse / DJ Set, Delta Heavy, Danny Byrd, Sigma, Xilent Mind Vortex, Kove, Phace & Misanthrop, Gridlok & Prolix,, State of Mind, Teddy Killerz, Rido, Philip TBC, No Money, Pixie, Bifidus Aktif, Suki, Akira, Thiew, Elvis, Substance-D, Twisted:Minds, Hrr.nec, Mr.Happy.

Datum: pátek 28. února.

Místo: Výstaviště Praha Holešovice (Areál Výstaviště 67, Praha 7).

Vstupenky: v předprodeji od 600 korun.

Mezi dalšími tahouny můžeme jmenovat Dje a producenta, Dannyho Byrda, který patří mezi zástupce, jednoho z nejúspěšnějších drum and bassových vydavatelství, Hospital Records.

„Fanoušci mainstreamového drum and bassu, se mohou také těšit na britský projekt Sigma, producentskou dvojci Mind Vortex a nadějného Dje a procenta Kove,“ řekl redakci TOPZINE.cz Vrba.

Program hlavní stage by měla na letošním Let It Roll Winter odstartovat svým setem dvojce Akira a Bifidus Aktif. A line-up doplní i Dj Suki a projekt Twisted:Minds.

Tradičně dojde i na tvrdší drum&bass

Na druhé stagi bude tradičně ve znamení tvrdších odnoží drum&bassu. Vedle zahraničních jmen jako je Phace a Misanthrop, Gridlok & Prolix nebo State Of Mind, vystoupí tuzemští producenti Rido a ostravský projekt No Money či dvojice Pixie a Thiew.

Třetí scénu ovládne britské drum and bassové a dubstepové duo Delta Heavy, talentovaný producent Xilent či tříčlenný rusko-ukrajinský projekt Teddy Killerz, který se stal v poměrně krátké době synonymem pro nekompromisní energické beaty. Sekundovat jim budou, český producent Philip TBC, člen brněnské Redrum crew Hrr.nec a zástupce mladé generace českých Dj’s, čerstvý přírůstek známého projektu Breakart.cz, Mr.Happy.

Vstupenky na Let It Roll Winter 2014 jsou v současnosti k dispozici v předprodeji za 600 korun plus poplatky předprodejce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Let It Roll Winter 2014 zná line up. Tahounem je Pendulum