Festival Let It Roll Winter 2014 zná line up. Tahounem je Pendulum

Pořadatelé zimní verze drum’n’bass festivalu Let It Roll 2014 odtajnili kompletní line up akce. V pátek 28. února se na pražském Výstavišti představí na třech stagích 13 zahraničních jmen s australským projektem Pendulum v čele.

Headlinerem letošní halové akce Let It Roll Winter 2014 je australský projekt Pendulum, který je znám mimo jiné i remixy skladeb jiných hudebníků. Tím asi nejznámějším je Voodoo People, původně od skupiny The Prodigy. Skupina hudebníků se v České republice představila již několikrát; od vystoupení na festivalu Summer of Love přes pražský klub Roxy až po zakončení festivalu Rock for People v roce 2011.

„Od roku 2012 však zastupují projekt Pendulum další členové kapely, Paul ‚El Hornet‘ Harding a Ben ‚The Verse‘ Mount v Dj setu,“ připomíná Ondřej Vrba z pořadatelské agentury BeatPromotion.

Informace o festivalu:
Vystoupí: Pendulum & Verse / DJ Set, Delta Heavy, Danny Byrd, Sigma, Xilent Mind Vortex, Kove, Phace & Misanthrop, Gridlok & Prolix,, State of Mind, Teddy Killerz, Rido, Philip TBC, No Money, Pixie, Bifidus Aktif, Suki, Akira, Thiew, Elvis, Substance-D, Twisted:Minds, Hrr.nec, Mr.Happy.

Datum: pátek 28. února.

Místo: Výstaviště Praha Holešovice (Areál Výstaviště 67, Praha 7).

Vstupenky: v předprodeji od 600 korun.

Mezi dalšími tahouny můžeme jmenovat Dje a producenta, Dannyho Byrda, který patří mezi zástupce, jednoho z nejúspěšnějších drum and bassových vydavatelství, Hospital Records.

„Fanoušci mainstreamového drum and bassu, se mohou také těšit na britský projekt Sigma, producentskou dvojci Mind Vortex a nadějného Dje a procenta Kove,“ řekl redakci TOPZINE.cz Vrba.

Program hlavní stage by měla na letošním Let It Roll Winter odstartovat svým setem dvojce Akira a Bifidus Aktif. A line-up doplní i Dj Suki a projekt Twisted:Minds.

Tradičně dojde i na tvrdší drum&bass

Na druhé stagi bude tradičně ve znamení tvrdších odnoží drum&bassu. Vedle zahraničních jmen jako je Phace a Misanthrop, Gridlok & Prolix nebo State Of Mind, vystoupí tuzemští producenti Rido a ostravský projekt No Money či dvojice Pixie a Thiew.

Třetí scénu ovládne britské drum and bassové a dubstepové duo Delta Heavy, talentovaný producent Xilent či tříčlenný rusko-ukrajinský projekt Teddy Killerz, který se stal v poměrně krátké době synonymem pro nekompromisní energické beaty. Sekundovat jim budou, český producent Philip TBC, člen brněnské Redrum crew Hrr.nec a zástupce mladé generace českých Dj’s, čerstvý přírůstek známého projektu Breakart.cz, Mr.Happy.

Vstupenky na Let It Roll Winter 2014 jsou v současnosti k dispozici v předprodeji za 600 korun plus poplatky předprodejce.

Festival Let It Roll Winter 2014 zná line up. Tahounem je Pendulum
Ohodnoťte tento článek


1 Komentář Festival Let It Roll Winter 2014 zná line up. Tahounem je Pendulum

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*