×
TOPZINE.cz

Festival Hip Hop Jam v roce 2009 obnoven. Kde

Pořadatelé Hip Hop Jam festivalu se rozhodli v letošním roce obnovit po dva roky přerušenou tradici. V sobotu 24. ledna v pražském klubu Abaton ve 20 hodin představili místo konání pro Hip Hop Jam 2009, kterým se stane během druhého prázdninového víkendu přírodní areál Svojšice u Pardubic. Za pořádající agenturu 360 Production to pro Topzine.cz sdělil Aleš Mikulecký.
Sobotní akce v Abatonu nesla název Hip Hop Jam Meetingpoint. A kromě očekávaného odhalení informací okolo letního festivalu, bylo na programu vystoupení skupiny Pio Squad a H16 ze Slovenska. „Do České republiky se vrací poprvé od vydání jejich druhého alba pod názvem Čísla Nepustia,“ za pořádající agenturu 360 Production pro Topzine.cz sdělil Aleš Mikulecký. Line-up letní akce ve dnech 10. a 11. července by měl obsahoval jména dvou amerických headlinerů, která se veřejnost dozví v horizontu několika týdnů.

Rapovou scénu na Hip Hop Jam 2009 Meetingpoint zastupoval deejays Jorgos, Rawal a Kwé, který je zároveň pořadatelem festivalu.
Podle Mikuleckého má letní open-air festival za cíl stát se největším českým urban culture festivalem s neopakovatelnou domácí atmosférou. Návštěvníci mohou počítat s kyvadlovou dopravou z pardubického nádraží, která zároveň povede přes pardubické koupaliště Cihelna. Kapacita Svojšovic je 10 000 lidí.
Více informací na www.hiphopjam.cz.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..