Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival Hip Hop Jam v roce 2009 obnoven. Kde

Martin Peška

Martin Peška

25. 1. 2009

Pořadatelé Hip Hop Jam festivalu se rozhodli v letošním roce obnovit po dva roky přerušenou tradici. V sobotu 24. ledna v pražském klubu Abaton ve 20 hodin představili místo konání pro Hip Hop Jam 2009, kterým se stane během druhého prázdninového víkendu přírodní areál Svojšice u Pardubic. Za pořádající agenturu 360 Production to pro Topzine.cz sdělil Aleš Mikulecký.
Sobotní akce v Abatonu nesla název Hip Hop Jam Meetingpoint. A kromě očekávaného odhalení informací okolo letního festivalu, bylo na programu vystoupení skupiny Pio Squad a H16 ze Slovenska. „Do České republiky se vrací poprvé od vydání jejich druhého alba pod názvem Čísla Nepustia,“ za pořádající agenturu 360 Production pro Topzine.cz sdělil Aleš Mikulecký. Line-up letní akce ve dnech 10. a 11. července by měl obsahoval jména dvou amerických headlinerů, která se veřejnost dozví v horizontu několika týdnů.

Rapovou scénu na Hip Hop Jam 2009 Meetingpoint zastupoval deejays Jorgos, Rawal a Kwé, který je zároveň pořadatelem festivalu.
Podle Mikuleckého má letní open-air festival za cíl stát se největším českým urban culture festivalem s neopakovatelnou domácí atmosférou. Návštěvníci mohou počítat s kyvadlovou dopravou z pardubického nádraží, která zároveň povede přes pardubické koupaliště Cihelna. Kapacita Svojšovic je 10 000 lidí.
Více informací na www.hiphopjam.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Hip Hop Jam v roce 2009 obnoven. Kde