Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Festival Fantazie nakoupil stovky židlí

Martin Peška

Martin Peška

16. 4. 2009

 

Na konci minulého týdne pořadatelé Festivalu fantazie, který se letos uskuteční od 2. do 12. července v Chotěboři, sváželi stovky židlí ze základních škol. Následně ohlásili výsledek. Tím je 250 židlí na odkládání věcí účastníků festivalu na zimním stadionu, 220 židlí v hale, 80 židlí v kině a přibližně 850 židlí v Sokolovně.


Už nyní probíhají přípravy na 14. ročník setkání příznivců fantastiky. Pro návštěvníky pořadatelé společně s brigádníky zajistili stovky židlí ze škol v okolních městech. „Také jsme vystěhovali modely z garáže do Sokolovny a v Sokolovně montovali stoly a vyklízeli většinu židlí ze Sokolovny,“ uvedli pořadatelé na www.festivalfantazie.cz.

Přestože se na všechna místa konání festivalu svezlo celkem okolo 1 600 židlí, po jejich čištění a kontrole bylo zjištěno, že použitelných je o 180 kusů méně.

„Ačkoliv ta legrace stála 25 000, je to dobré, protože ušetříme za půjčovné a za nošení židlí tam a zpět, odhadem už příští FF se nám náklady vrátí. Navíc máme jistotu dostatku židlí, výrazně se vylepšila průměrná kvalita židlí, nebudeme muset židle nahrazovat stoly, takže se zvedne kapacita místností, máme dokonce rezervu cca 50 židlí,“ vyjádřili organizátoři svou spokojenost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Fantazie nakoupil stovky židlí