Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Festival fantazie 2010: Na otázku „Chceš být superhrdinou?“ se odpovídá „Ano!“

Jan Nohovec

Jan Nohovec

26. 6. 2010

!SPECIÁL!Život není procházka růžovým sadem, ale utrpení zchromlého starce na cestě ztemnělým páchnoucím močálem s rojišti komárů. Máte na to, abyste staříka uklidnili a odletěli s ním do bezpečí před chimérou, která mu šlape na paty?

Plakát k akci Kdo chce být Superhrdina? Zdroj: archiv organizátorů

Hnutí Justice League of Czechia už má dost těch rádoby superhrdinů a chtělo by znovunastolit vládu jedinců s opravdovými superschopnostmi. Jak už jsme vás na Topzinu jednou informovali, jeho činnost je cela v souladu se smýšlením každého řádného příslušníka lidské rasy. „Svět se bojí, ale má naději. Republika je v ohrožení, ale vidí spásu. Můžeš jí být i ty,“ tvrdí členové.

Od 3. do 6. července můžete na Festivalu fantazie potkat osoby, které se vás budou ptát, zda chcete být superhrdinou. Pokud odpovíte ano, za pomoci řady disciplín otestují vaše fyzické, psychické i nadpřirozené síly a odhalí, zda se mezi uchazeči skrývá alespoň jeden skutečný superhrdina.

Kromě obdivu mas a členství v superhrdinské organizaci slibují organizátoři akce Kdo chce být superhrdina? i „superhrdinské příručky (komiksy), superhrdinské pomůcky a odznaky svého nového postavení“. Více informací naleznete na webu superhrdina.sff.cz .

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival fantazie 2010: Na otázku „Chceš být superhrdinou?“ se odpovídá „Ano!“