Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival Bažant Pohoda 2011 představuje další účinkující, kapelu Lamb

Redakce

Redakce

15. 3. 2011

Foto: LambPo legendárních Protishead se na letním festivalu Bažant Pohoda 2011 představí další britská kapela, která tíhne k trip hopu. Na trenčínském letišti se představí duo Lamb, které mělo vystoupit už v roce 2009, jejich koncert byl však zrušen kvůli pádu kryté scény.

Foto: Lamb

Lou Rhodes a Andy Barlow, Zdroj: archiv kapely

Na konci prvního červencového týdne se na trenčínském letišti uskuteční už patnáctý ročník letního festivalu Bažant Pohoda, na kterém vystoupí třeba Moby, Beirut nebo Imogen Heap. Organizátoři festivalu nyní představili dalšího zajímavého interpreta, britskou kapelu Lamb.

Lamb jsou tak po Portishead další britskou trip hopově laděnou formací, která na festivalu Pohoda vystoupí. Producent Andy Barlow a zpěvačka Lou Rhodes patřili na přelomu tisíciletí ke špičce elektronických kapel, ovšem v roce 2004 ohlásili rozpad Lamb a začali se věnovat sólovým projektům. Po krátkém návratu v roce 2009 vloni oznámili znovuobnovení spolupráce, a dokonce zahájili práce na novém albu, prvním od roku 2003.

Lamb měli na Pohodě vystoupit už předloni, ovšem kvůli předčasnému ukončení festivalu z důvodu pádu kryté scény svůj koncert nestihli odehrát. Další šanci budou mít na Bažant Pohodě 2011, který proběhne v termínu 7. 9. července na letišti u Trenčína.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival Bažant Pohoda 2011 představuje další účinkující, kapelu Lamb