Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Fashion tip: Letní kozačky musíte mít!

Redakce

Redakce

9. 7. 2010

Tím, čím je pro letní silnice kabriolet, je pro letní ulice trend letošní sezóny – letní kozačky. Auto bez střechy, boty bez špičky a dokonce i bez paty. Vzdušné, otevřené, hezké, efektivní a šmrncovní! Věřte mi, bez nich nebudete tak úplně v kurzu.

Boty - Letní kozačky, Zdroj: dollhouse.com

Trpěly jste pro krásu? S tím je teď konec. Návrháři to letos ženám konečně usnadnili. Kozačky zbavili přebytečného materiálu a udělali z nich i ve slunečných dnech nositelnou obuv. Už nemusíte svá chodidla dusit v šílených válenkách jako dřív Pamela Anderson. Neváhejte a pořiďte si aspoň jedny letní kozačky do svého botníku. Letos je to nutnost!

Odvažte se, buďte sexy a šik a nemějte strach, že příští rok už vám třeba budou k ničemu. Tenhle trend určitě chvíli vydrží. Je neotřelý, originální, pohodový a ženy na něco podobného čekaly tááák dlouho. Uznejte samy, je to trefa do černého.

Boty - Letní kozačky

Letní kozačky dokážou podtrhnout celkový dojem z vašeho outfitu. Dodají mu ten správný švih a styl. Noste je zásadně naboso a kombinujte, jak se vám zachce – kraťasy, sukně, šaty, vše je povoleno. Při výběru dbejte samozřejmě hlavně na to, aby byly pohodlné. Tento typ obuvi naštěstí dobře sedí. Přestože chybí špička a často i celá pata, je vaše noha nad kotníkem upevněna a znemožňuje tak chodidlům, aby při chůzi vyšlapávaly do stran.

Pokud se nebojíte trochu zariskovat a víceméně jste si velikostí své obuvi jisté, nakupujte přes internet. Letní kozačky, ačkoliv jsou hitem letošní sezóny, se zde prodávají za outletové ceny a někdy navíc i s výprodejovou slevou. Doručí je až k vám do domu, a to během několika málo dní, takže se nemusíte obávat, že byste se v nich už nestihly projít toto léto.

Boty - Letní kozačky, Zdroj: dollhouse.com

Dopřejte svým nohám luxus nekonvenčnosti. Rozpalte vyhřáté letní ulice ještě o trochu víc. Obujte svá bosá chodidla do stylových kozaček!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fashion tip: Letní kozačky musíte mít!