Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Fantasy časopis Pevnost se otvírá svému čtenářstvu

Jan Nohovec

Jan Nohovec

14. 12. 2009

pevnost-perexNestačí, že se redakce časopisu Pevnost chopila literární linie na zimním Pragoconu, ona si dokonce jako malou ochutnávku uspořádala v Městské knihovně i Pevnostcon. Přijdete se podívat na její chodby a zákoutí zevnitř?

Pátek 8. ledna 15 hodin, to je čas, kdy se otevřou dveře Knihovny Smíchov (Nám. 14. října 15, Praha), pro všechny milovníky časopisu Pevnost, a vůbec celé české fantastiky. Městská knihovna v Praze si pro vás ve spolupráci s redakcí tohoto měsíčníku připravila další ze svých malých conů, Pevnostcon.

pevnost-perex

Dorazí hlavně osvědčená pevnostní skvadra v čele s šéfredaktorem Tomášem Němcem, Petrou Neomillnerovou, Martinem Šustem, Jiřím Popiolkem, nebo Danielem Storchem a Leošem Kyšou. Program se stále ještě tvoří, už teď se ale s jistotou dá tvrdit, že dojde na představení nového webu, zákulisní informace o nových knihách a projektech zúčastněných, nebo přednášku o recenzování od Leoše Kyši. Kdo četl jeho článek v nedávné Pevnosti, ví, co mám na mysli.

Během Pevnostconu nemine návštěvníky ani soutěž o zajímavé ceny, vyhlášení podpisové soutěže Smíchovské knihovny a samozřejmě závěrečné neformální posezení, které se možná natáhne i přes zavírací dobu knihovny v 19 hodin.

Více se dozvíte na pevnost.cz a bloudění do knihovny usnadní mlp.cz .

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fantasy časopis Pevnost se otvírá svému čtenářstvu