Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Fanoušek podstoupil plastickou operaci. Chtěl vypadat jako Superman

Redakce

Redakce

14. 10. 2011

Někdo sbírá komiksy, jiný zakládá fankluby. Obdiv k oblíbené komiksové postavě se však dá vyjádřit i jinak. Filipínec Herbert Chavez dokonce vložil důvěru do rukou plastických chirurgů, aby vypadal jako Superman.

Herbert Chavez s vlastní fotografií před operací Zdroj: youtube

Svůj vlastní a opravdu nezvyklý způsob, jak se přiblížit k oblíbenému hrdinovi, si našel Herbert Chavez z Filipín, který zbožňuje slavného Supermana. Akční figurky ani převleky nestačily, takže se tento skalní fanoušek rozhodl podstoupit plastickou operaci, aby se svému idolu přiblížil.

Nezvyklým rozhodnutím Herbert upoutal média, a tak vznikla reportáž odhalující soukromí chlapce, který svůj život oddal smyšlené komiksové postavě. V pokoji plném filmových plakátů se drobná postava v typickém červenomodrém obleku ztrácí, hrdinovi ze stříbrného plátna jako by však z oka vypadla. V rozhodnutí o radikální změně vzhledu mladému muži nezabránil ani fakt, že na rozdíl od Supermana není běloch.

Čtěte také: Superhrdina ze Seattlu skončil v poutech. Nepomohly mu ani superschopnosti

Operace vzbudila velký rozruch a mladý muž toužící po obličeji superhrdiny je přirovnáván k Michaelu Jacksonovi. Zda je Herbert Chavez psychicky v pořádku, se jen těžko odhaduje, je však nad slunce jasné, že s novou barvou kůže, lícními kostmi a charakteristickou vlnkou na čele je více než šťastný.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fanoušek podstoupil plastickou operaci. Chtěl vypadat jako Superman