Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Fanoušci všech seriálů, spojte se!

Redakce

Redakce

10. 1. 2010

seriescon_topNa Pragocon 2010 opět zavítá veleúspěšná linie z Festivalu Fantazie, SeriesCon! Jako vždy plná starých i nových seriálů, novinek a promítání nejzajímavějších dílů.

seriescon_top

Cílem SeriesConu je především připomenout nebo naopak seznámit širokou veřejnost s nejnovějšími seriály, či zavzpomínat na ty, které již dávno zavál čas.

Na Pragoconu 2010 se můžete těšit nejen na přednášky na téma NCIS (Námořní vyšetřovací služba), Shaun the Sheep či The Big Bang Theory, ale také si vyzkoušet své znalosti ve spoustě zajímavých soutěží, jako jsou Seriálové a filmové hádanky či Muzikálové spoznávačky, jakými se může chlubit jedině SeriesCon.

Dále je na programu připravenou promítání britské minisérie The Prisoner, která bude samozřejmě ke shlédnutí kompletně celá. Představí se také nové seriály jako pěvecké Glee nominované na čtyři Zlaté glóbusy, remake sci-fi seriálu z 80. let s jednoduchým názvem V, Misfits aneb dramaticky komediální Heroes po britsku či již doopravdy dramatické Defying Gravity o skupince astronautů na daleké, šestileté misi v chladném vesmíru.

SeriesCon bude probíhat počas celého Pragoconu, tj. od 28. ledna do 31. ledna 2010. Navštivte stránky centauri-prime.net/seriescon a dozvíte se víc.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fanoušci všech seriálů, spojte se!