Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fanoušci My Chemical Romance vydali petici. Žádají kapelu o rozlučkové tour

My Chemical Romance končí. Zaskočení fanoušci z celého světa však vytvořili petici, ve které žádají kapelu o rozlučkové turné.

FOTO: My Chemical Romance

My Chemical Romance. Zdroj: Sony BMG

Emo rockeři, kteří minulý víkend nečekaně oznámili svůj rozpad, vyvolali u fanoušků velikou vlnu nevole. Příznivci kapely se bouří a rozhodli se sepsat petici, v níž žádají kapelu o tour na rozloučenou. Petici k dnešnímu dni podepsalo už víc než 6000 lidí z celého světa.

Podpora petice, která byla v sobotu založena na webu Charge.org, roste každou minutou. „MCR skončili tak náhle, podle mě to svým fanouškům dluží, jestli to s nimi myslí vážně, “ vyjádřil se organizátor kampaně Cameron Lee.

Nechají se obměkčit?

Někteří fanoušci neskrývají své zklamaní z tak náhlého rozpadu. Silvia z Polska napsala: „Dali konečně nějakej smysl mýmu posranýmu životu. Říkali, že se nemám vzdávat, a teď najednou nemůžu uvěřit, že je konec. Chtěla bych jim ještě jednou naposled poděkovat“.

Srdceryvný vzkaz zanechala také Tabitha z Floridy, v němž se vyznává, že MCR dali jejímu životu směr, a byli to její nejlepší přátelé a opora v těžkých časech. „Upřímně je miluju. Je těžké si uvědomit, že asi nikdy nebudu mít možnost říct jim, díky. Je to velká ztráta, jsou moji hrdinové.“

Kapela původem z New Jersey vznikla v roce 2001. Za dobu svého působení vydala čtyři studiová alba, přičemž album Black Parade jim zajistilo celosvětový ohlas.

V roce 2008 dokonce získali cenu Grammy za nejlepší limitovanou edici k albu Black Parade. Jejich poslední album Danger Days: The True Lives of Fabulous Killjoys, vydali před třemi lety. Svůj rozpad kapela oficiálně oznámila 22.března 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fanoušci My Chemical Romance vydali petici. Žádají kapelu o rozlučkové tour