Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Fanatik Star Wars uškrtil manželku. Rozbila mu sběratelskou edici

Redakce

Redakce

3. 11. 2011

FOTO: figurky Dartha Vadera a StormtrooperůU britského soudu v Prestonu byl ve středu odsouzen na doživotí Rickie La Toucheho za vraždu své ženy Pornpilai Srisroy, která mu rozbila jeho kolekci Star Wars hraček.

FOTO: Rickie La Touche

Rickie La Touche (30) zabil svoji ženu za poničení jeho sbírky hraček, Zdroj: Policie

K osudovému incidentu došlo po jedné z manželských hádek, kdy žena poškodila svému muži jeho oblíbené figurky z Hvězdných válek.

Mince Star Wars jako legální měna? Fikce se stává realitou

Manžel v záchvatu hněvu následně ženu udusil. Poté s pláčem odběhl ke své nedaleko žijící matce. Policie postupně na všechno přišla.

Podle Rickových slov bylo poničení jeho oblíbených figurek jen součástí dlouhodobé kampaně, kterou se mu jeho žena snažila udělat ze života peklo. Údajně mu jednou vyhrožovala, že ho zabije ve spánku a následně ho rozřeže a sní. Nebo že ho opustí a vrátí se do rodného Thajska, kde se také manželé původně seznámili.

Jaká je vina herního průmyslu na vzrůstajícím násilí? Čtěte zde

Rickie La Toucheho u soudu vraždu popíral a doznával vinu jen za neúmyslné zabití. Soud rozhodl o doživotním trestu za vraždu s pobytem ve vězení minimálně dvanáct let – pak bude moci požádat o prominutí dalšího výkonu trestu.

FOTO: Pornpilai Srisroy

Pornpilai Srisroy byl zavražděna svým manželem, Zdroj: Facebook

Policejní důstojník Andy Tattersall k tomu všemu dodává: „Je to tragický případ. La Touche bude muset žít do konce svého života s vědomím příšerného faktu, že je zodpovědný za vraždu svojí ženy.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fanatik Star Wars uškrtil manželku. Rozbila mu sběratelskou edici