Fall Out Boy lákají fanoušky na online poslech. Zachraňují rock´n´roll

FOTO: Fall Out Boy
Fanoušci mají o Fall Out Boy i po několikaleté pauze zájem. Zdroj: Universal Music

Američtí Fall Out Boy představí své nové album Save Rock´n´Roll k poslechu na webu. Zdarma si jej budou moci vychutnat ve Velké Británii už od 15.dubna, v USA o den později.

FOTO: Fall Out Boy
Fanoušci mají o Fall Out Boy i po několikaleté pauze zájem. Zdroj: Universal Music

Na nové desce se podílela spousta muzikantů zvučných jmen, jako například Elton John, Big Sean, Courtney Love nebo Foxes. Tracklistu vévodí pilotní singl My Songs Know What You Did In the Dark (Light ´Em Up) a promo shot The Phoenix.

Kluci se při svém comebacku nedávno přiznali, že se nechtějí pokoušet vzkřísit slavné časy, spíš touží zkoušet nové věci. „Nechtěli jsme se prostě vrátit zpět do zlaté éry, vyhřívat se na výsluní a jet pořád to samý jako v roce 2003“, prozradil frontman Patrick Stump.

„Chcem dělat hudbu podle toho, kde jsme teď. A jestli to nebude fungovat, dělat to přestanem.“

Banda rockerů z Illinois vznikla v roce 2001. Své v pořadí sedmé album vydávají po téměř tříleté pauze, ke které došlo po diskuzi basáka Pete Wentze na twitteru. Příspěvek měl za následek neoficiální rozpad kapely.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Lucie Slavotínková
Autorka je redaktorkou rubriky Hudba magazínu TOPZINE.cz. Mezi její záliby patří hudební koncerty a pečení vegetariánských dobrot.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*