Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fall Out Boy: Best of a přestávka na dobu neurčitou

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

21. 11. 2009

Fall Out BoyČtyřčlenná americká rocková skupina Fall Out Boy z Chicaga právě vydala výběrové album. Dále ale po osmi letech kariéry oznámila, že bude následovat přestávka od jejich hudební kariéry a povinností.

Zdroj: archiv

Fall Out Boy - Believer Never Die - Greatest Hits, Zdroj: archiv

Členové skupiny se rozhodli na nějaký čas zaměřit jiným směrem, zatímco část z nich dokonce tvrdí: „Neznáme budoucnost Fall Out Boy!” Basák Pete Wenz z toho částečně viní jeho bulvárem často přetřásaný vztah s Ashlee Simpson. “Pro mě je největším důvodem k pauze to, že se moje jméno stává pro kapelu překážkou. Patrick (pozn. Patrick Stump – zpěv, kytara) je hudební génius a je smutné, že získává recenze za to, co se děje v mém osobním životě nebo jak vypadají moje vlasy. Svět potřebuje trochu míň Peta Wenze. Hodně lidí si myslí, že Fall Out Boy jsem já. Ale my jsme čtyři!“ rozčiluje se smutně Wentz.

Kolekce největších hitů Believer Never Die – Greatest Hits vyšla 16. listopadu 2009 a obsahuje hity jako  This Ain’t A Scene, It’s An Arms Race, Dance, Dance, Beat It nebo I Don’t Care. Album doplňují dvě raritní písně a dvě naprosté novinky. Vydání výběrového alba uvedl singl Alpha Dog, který už můžete znát z rádií.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fall Out Boy: Best of a přestávka na dobu neurčitou