Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Falešné vstupenky na koncert Tomáše Kluse lákají fanoušky na raut

Redakce

Redakce

17. 4. 2013

Na trhu se objevily VIP lístky na koncert Tomáše Kluse ve Strakonicích,  které navíc slibovaly  raut s účastí zpěváka. Později se ukázalo, že takovéto vstupenky nikdy nebyly oficiálně dány do oběhu a jde tudíž o podvrh.

FOTO: Tomáš Klus

Český slavík Tomáš Klus je z celé záležitosti zklamaný. Zdroj: Livenation

Koncert už teď je vyprodaný a to i přes to, že organizátoři omezili počet lístků na šest na osobu. „Setkáváme se s tím, že si lidé koupí více lístků a pak je přeprodávají,“ řekla manažerka letošního Českého slavíka Barbara Falgelová. „Je to vůbec poprvé, co se na Klusův koncert objevily falešné lístky“.

Strakonický koncert se koná v rámci turné Ani si nesedejte. Fanoušci, kteří podlehli lákavé nabídce a koupili za 990 korun vstupenku, nebudou do Kulturního domu na vystoupení českého písničkáře vpuštěni. Cena vstupného byla 490 korun na stání a 590 na sezení a s kapacitou šesti set míst.

Případ už je v rukou policie

Městské kulturní středisko už minulý týden první falešné vstupenky zadrželo. Jeho ředitelka Eva Dresslerová se ovšem obává, že nejvíce falešných vstupenek se objeví až před vstupem na zpěvákovo vystoupení. „Jsme v kontaktu s městskou policií, která bude s námi u vstupu, aby nedošlo k napadení nebo hádkám,“ říká.

Šestadvacetiletý Tomáš Klus je velmi zklamaný, že na jeho jméně někdo vydělává. Policie se případem už zabývá a pátrá po neznámém pachateli, který vstupenky nabízí a šíří.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Falešné vstupenky na koncert Tomáše Kluse lákají fanoušky na raut