Falešné vstupenky na koncert Tomáše Kluse lákají fanoušky na raut

Na trhu se objevily VIP lístky na koncert Tomáše Kluse ve Strakonicích,  které navíc slibovaly  raut s účastí zpěváka. Později se ukázalo, že takovéto vstupenky nikdy nebyly oficiálně dány do oběhu a jde tudíž o podvrh.

FOTO: Tomáš Klus
Český slavík Tomáš Klus je z celé záležitosti zklamaný. Zdroj: Livenation

Koncert už teď je vyprodaný a to i přes to, že organizátoři omezili počet lístků na šest na osobu. „Setkáváme se s tím, že si lidé koupí více lístků a pak je přeprodávají,“ řekla manažerka letošního Českého slavíka Barbara Falgelová. „Je to vůbec poprvé, co se na Klusův koncert objevily falešné lístky“.

Strakonický koncert se koná v rámci turné Ani si nesedejte. Fanoušci, kteří podlehli lákavé nabídce a koupili za 990 korun vstupenku, nebudou do Kulturního domu na vystoupení českého písničkáře vpuštěni. Cena vstupného byla 490 korun na stání a 590 na sezení a s kapacitou šesti set míst.

Případ už je v rukou policie

Městské kulturní středisko už minulý týden první falešné vstupenky zadrželo. Jeho ředitelka Eva Dresslerová se ovšem obává, že nejvíce falešných vstupenek se objeví až před vstupem na zpěvákovo vystoupení. „Jsme v kontaktu s městskou policií, která bude s námi u vstupu, aby nedošlo k napadení nebo hádkám,“ říká.

Šestadvacetiletý Tomáš Klus je velmi zklamaný, že na jeho jméně někdo vydělává. Policie se případem už zabývá a pátrá po neznámém pachateli, který vstupenky nabízí a šíří.

 

Falešné vstupenky na koncert Tomáše Kluse lákají fanoušky na raut
Ohodnoťte tento článek


1 Komentář Falešné vstupenky na koncert Tomáše Kluse lákají fanoušky na raut

  1. Promedte1ned na AVUAhoj Honzo,jmenuju se Tome1š Prchal, jsem student z AVU, kde stdjuui malbu. V re1mci studia me1m mimo jine9 udělat i kre1tkou předne1šku pro ostatned studenty o nějake9m te9matu ze současne9ho uměned a jelikož Mliadu považuji za objekt, kterfd me1, nebo spedše bohužel měl kvality současne9ho umělecke9ho dedla, připravuji kre1tkou předne1šku o Miladě. A proto bych se tě chtěl zeptat jestli by bylo možne9 tvůj film, tu če1st ktere1 mluved pre1vě o Miladě promedtnou u mě ve škole v předne1škove9 hale asi pro dvacet nebo třicet studentů z AVU. Je nějakfd způsob jak bych se k filmu dostal, abych ho tam mohl prezentovat. Bylo by to už ted 20. května ve čtvrtek. Takže to spěche1. Dedk za rychlou odpověd. S pozdravem Tom

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*