Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Express překlady využívají jednotlivci i firmy

Hledáte spolehlivého překladatele, který by dokázal udělat překlad z češtiny do němčiny online? Obraťte se na profesionály z agentury Express překlady. Díky bezchybným překladům neztratíte kredit před zahraničními klienty, soukromé osoby se pak mohou prokazovat například bezchybně přeloženým životopisem.

Technické překlady i překlady právních textů ve špičkové kvalitě

Agentura Express překlady se zabývá překlady dokumentů do němčiny a dalších 31 jazyků. K dispozici vám je 90 překladatelů, bilingvních i rodilých mluvčí, kteří překládají obecné texty i korespondenci, odborné, akademické a umělecké texty, webové stránky, propagační materiály nebo soudní překlady včetně překladů s kulatým razítkem. Samozřejmostí jsou rovněž překlady právních textů a technické překlady.

Kalkulace do šedesáti minut

Nikdy nebylo snazší zažádat si o překlad jakéhokoliv textu než dnes. Stačí, když navštívíte webové stránky Express-preklady.cz a poptáte překlad přes objednávkový formulář. Agentuře dáte vědět, o jak dlouhý text se jedná, jaký typ textu představuje a zároveň uvedete, z jakého a do jakého jazyka se bude překládat. Jakmile objednávku odešlete, do šedesáti minut vám přijde nezávazná kalkulace. Po jejím odsouhlasení překladatelé okamžitě začnou pracovat na vyhotovení zakázky. Poté, co vám agentura překlad či překlady odešle, máte čtrnáct dní na to, abyste je případně připomínkovali a poslali k úpravě.

Pro firmy i jednotlivce

O překlad můžete požádat jako soukromá osoba i jako firma. Pro soukromé osoby, tedy jednotlivce, agentura vyhotovuje překlady obecných textů i korespondence, překlady životopisů, úředně ověřených listin, bakalářských a diplomových prací, vysvědčení, právní dokumenty a mnoho dalších textů. V případě firem se Express překlady zabývají zejména překlady propagačních materiálů, webových stránek, prezentací, obchodní korespondence, dále pro vás může zajistit technické překlady a překlady právních textů.

Potřebujete korekturu?

Kromě překladů se agentura Express specializuje rovněž na korektury anglického jazyka. Upraví vám jakýkoliv text z gramatického i stylistického hlediska a odhalí nevhodná či často se opakující slova.

Požádejte o překlad textů ještě dnes. Agentura Express překlady je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Express překlady využívají jednotlivci i firmy