Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Exkluzivní rozhovor s manažerem značky Kimbino: Šetříme peníze i přírodu!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 12. 2018

Dnes jsme si pro vás připravili rozhovor s manažerem značky Kimbino. Pokud ji ještě neznáte, tak byste to určitě měli brzy napravit, protože si ji určitě zamilujete tak, že si během pár chvil nainstalujete jejich novou mobilní aplikaci i do svého zařízení. Stejně tak jako skrze samotný portál Kimbino si jejím prostřednictvím můžete prohlédnout akční letáky všech obchodů, které na českém trhu působí, a tak ušetřit čas, peníze i životní prostředí. Teď už ale k samotnému rozhovoru…

Nemohli jsme si nevšimnout nového projektu Kimbino, který jsme si okamžitě oblíbili. Jak to děláte?

(smích) V první řadě se snažíme naslouchat našim uživatelům a jejich potřebám. Neustále přemýšlíme nad tím, jak bychom mohli každou část našeho webu i aplikace vylepšit tak, aby byla celková zkušenost našich návštěvníků co možná nejpřívětivější. Základem je však především to, že se vše, co děláme, snažíme dělat tak, jak nejlépe dovedeme.

Povězte nám něco o tom, jak tento projekt vlastně vznikl. Co se vám honilo hlavou?

Hlavní myšlenka spočívala především v tom, že jsme chtěli vytvořit projekt, který by se přičinil o záchranu stromů. Chceme lidi naučit přemýšlet a jednat více ekologicky. Lesy se totiž neskládají pouze ze dřeva, jedná se o jeden velký ekosystém, jehož vytvoření zabere celé roky. Když vysadíme nové stromy, nebude to to samé, protože budeme muset čekat dalších několik let nebo dokonce desetiletí, než se takový ekosystém obnoví.

Mimo to nám šlo také o to, abychom lidem pomohli ušetřit. Spousta lidí nakupuje v akcích a často se stává, že chaoticky přejíždějí z jednoho do druhého, takže ve finále svou úsporu nakonec projedou a k tomu ještě ztratí moře času. Kimbino by jim mělo pomoci nákupy naplánovat tak, aby se zbytečně neprotáhly a skutečně se vyplatily. Jednoduše řečeno chceme lidem umožnit nakupovat potraviny, oblečení i elektroniku za ty nejlepší ceny.

V čem podle Vás spočívají největší výhody Kimbina?

Tak je jich určitě více. Kromě toho, že lidé mohou využít Kimbino k tomu, aby ušetřili peníze, se také zařadí mezi první, kdo se o aktuálních slevách dozví. Mají možnost se přihlásit k odběru e-mailových newsletterů nebo si stáhnout mobilní aplikaci Kimbino, díky čemuž dostanou upozornění, kdykoli vyjde nový leták některého z jejich oblíbených obchodů. Už nebudou muset čekat na to, až papírové letáky dorazí do schránky, takže skutečně nepropásnou jedinou akci.

To zní zajímavě. Můžete nám na závěr ještě povědět o nějakých zajímavých akcích, které nás čekají v následujícím týdnu?

Blíží se Vánoce, takže je určitě třeba zmínit slevy, které momentálně nabízí Pepco akční leták. V něm návštěvníci najdou spoustu elegantních svátečních dekorací a neposlední řadě také krásné ozdoby na vánoční stromek. Co se týče potravin, tak určitě stojí za zmínku Lidl leták, jehož nabídka zahrnuje řadu delikátních sýrů, uzenin i nejrůznějších sladkých dobrot, které by o svátcích rozhodně neměly chybět v žádné domácnosti.

Děkuji za rozhovor, byla radost se s Vámi spojit. Doufám, že Vaše značka bude i nadále šířit snahu ochraňovat přírodu a současně zlepšovat životy spousty lidí po celé republice.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Exkluzivní rozhovor s manažerem značky Kimbino: Šetříme peníze i přírodu!