Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ewa Farna ve 46 letech: rodina, manžel, možná děti

Martin Peška

Martin Peška

6. 10. 2009

ewa-farna-600x338Mladá zpěvačka polského původu Ewa Farna se stala v úterní podvečer 6. října online hostem portálu Topzine.cz. Během hodiny, kterou věnovala odpovědím na otázky čtenářů, stihla odpovědět jen na zlomek dotazů, kterými ji fanoušci zasypali. Co prozradila?

Ewa Farna, Foto: Ondřej Straka

Ewa Farna, Foto: Ondřej Straka

Čerstvě šestnáctiletá zpěvačka o sobě prozradila, že jí vadí sprostí novináři. Zájem novinářů a veřejnosti o její osobu jí nevadí, tvrdí o sobě, že se tato publicita projevuje jen na jejích časových možnostech. „Život se mi trochu změnil hlavně z hlediska času, ale jinak jsem pořád stejná puberťačka,“ napsala Ewa Farna v online rozhovoru.

Farna odpovídala čtenářům i na otázky ohledně koncertů, nové desky s názvem Viturální, ale také na otázky týkající se šatníku. „Oblečení kupujem s mamkou, nebo s kamarádkama. Lidi na to nemám,“ psala s úsměvem na rtech zpěvačka na dotaz čtenářky Ireny.

Odpověď na otázku, jak si Ewa představuje samu sebe za 30 let, si můžete se spoustou dalších odpovědí přečíst v záznamu online rozhovoru zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ewa Farna ve 46 letech: rodina, manžel, možná děti