Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Erotický triller v knihovně – i na něj vás tentokrát pozveme

Redakce

Redakce

28. 11. 2010

FOTO: AktI na přelomu listopadu a prosince se najde spousta zajímavých kulturních akcí. Pokud jste ještě nezačali s vánočními nákupy či byste si od nich naopak chtěli odpočinout, vyberte si z našich pozvánek, co je vám nejbližší a vychutnejte si chvíle s kulturou. Tentokrát vás pozveme do Vyškova a do Havlíčkova Brodu.

FOTO: Vzhůru do Sklepů!

Honza Jícha Foto: Kateřina Mikešová, Topzine.cz

První prosincový večer se vydejte opět Vzhůru do Sklepů!, tentokrát na autorské čtení Dagmar Sedlické, autorky knihy nazvané Copak to mají v kalhotách? Tyto něžné a zábavné pohledy na mužský sex bude vyvažovat svými básnička, na kytaru bude hrát a zpívat Jan Jícha. Těšíme se na vás, začínáme ve dvacet hodin!

Kam za literaturou mimo Prahu?

Knihovna Karla Dvořáčka ve Vyškově Vás srdečně zve na besedu Afgánistán očima vojenského kaplana. Jak již název vypovídá, jedná se o zajímavé téma, se kterým se běžně nesetkáme, a proto si nenechte ujít povídání s kpt. Martinem Vařekou z velitelství výcviku Vojenské akademie Vyškov. Beseda se koná v úterý 30.listopadu v 16:30.

V rámci projektu LiStOVáNí se můžete v neděli 5.prosince v 18:00 přijít podívat na scénické čtení knihy Žhavý měsíc argentinského autora Mempa Giardieliho. Čtení se bude konat v Havlíčkově Brodě v kavárně U notáře a pořádají jej krajská knihovna Vysočiny, Stolová společnost praotce Broda a sdružení medium Labyrinty. Knihu Žhavý měsíc vám představí Pavel Oubram, Věra Hollá a Lukáš Hejlík. Přijďte se zaposlouchat do tohoto erotického trilleru, který vás bezpochyby zaujme. Už samotné téma vyvolává spoustu otazníků. Jemu je dvaatřicet a jí pouhých třináct, ale to zdaleka není jediný problém. Vstup: 50 kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Erotický triller v knihovně – i na něj vás tentokrát pozveme